Суспільство

У Вінниці поліцейських патрульної поліції навчали як діяти у випадках домашнього насильства

24 вересня 2022, 11:40

Вже два роки у Вінницькому райуправлінні успішно працює сектор протидії домашньому насильству. Його працівники щоденно реагують на факти вчинення домашнього насильства і мають знання та вміння надання психологічної, правової та домедичної допомоги.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Вінницької області.

Задля безпеки жінок, дітей й чоловіків, які можуть страждати від домашнього насилля, правоохоронці налагодили співпрацю. Протягом серпня та вересня працівники сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Вінницького районного управління поліції проводили навчання для поліцейських Управління патрульної поліції.

Упродовж двох місяців передавали досвід патрульним поліцейським працівники, які пройшли спеціальну підготовку по роботі із потерпілими та кривдниками або схильними до такої поведінки особами та мають не лише теоретичні знання, а й багатий практичний досвіт.

Відпрацювали алгоритм дій під час опрацювання викликів по домашньому насильству: порядок оформлення тимчасового заборонного припису та форми оцінки ризиків вчинення домашнього насильства, порядок оформлення результатів відпрацювання повідомлень про факти вчинення домашнього насильства та інше.

Рекомендації та знання отримані від поліцейських райуправління, стануть у нагоді патрульним під час реагування на повідомлення про факти вчинення домашнього насильства іпро протиправні дії для припинення правопорушення, притягнення винуватих осіб до відповідальності та мінімізації негативних наслідків для постраждалих.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: протидія домашньому насильству навчання 
Матеріали по темі