Суспільство

У Вінниці померла молода багатодітна мама, якій в лікарні порадили йти додому

15 червня 2020, 16:47

У Вінниці від серцевого нападу померла молода жінка. Рідні кажуть, що сталось через це байдужість лікарів. Адже, коли «швидка» привезла Олену в медичний заклад, там порадили лікуватись та приймати ліки, які були призначені раніше, і взагалі, сказали «їхати додому, бо з таким діагнозом живуть».

Олені було 28 років, була медиком за освітою. В родині троє маленьких діток. Хлопчики віком 2 місяці, 2 і 4 роки. Діти досі не знають, що мами немає.

«З трьома маленькими дітьми тепер важко буде самому справлятися Юрію (чоловік – ред.). Адже діткам потрібна мама і тато. А вони завжди були разом. Це була ідеальна родина. Олена - людина, яку я ні з ким не можу порівняти. Завжди вона допомагала порадою, в будь-яку пору доби. Вона була медиком і з нею завжди можна було проконсультуватися щодо прийому ліків. Діткам поки що не казали, що мами вже немає. Вони часто про неї запитують…», - розповідає подруга Олени.

Відомо, що в молодої жінки були проблеми із серцем. В четвер, 11 червня, їй було недобре, наступного дня вранці жінка була в лікарні, але повернулась додому. Потім їй викликали «швидку», яка привезла Олену в лікарню. Там медики сказали, що з таким живуть і відправили пацієнтку додому. Того ж дня вдома Олені стало гірше, знову викликали карету швидкої допомоги, але поки приїхали медики, жінка померла.

Брат Олени Богдан, який працює вчителем, написав, як він втратив рідну людину:

В кардіоцентрі повинні провести службову перевірку.

Якщо маєте можливість допомогти родині Олени, публікуємо картковий рахунок Приват Банку: 4149629300883568 - Юрій Олексійчук – її чоловік, який залишився із трьома малими дітьми.


Вiнниця.info, фото зі сторінок в соцмережах Олени та Юрія

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: померла молода жінка медицина Вінниця 
Матеріали по темі