Суспільство

У Вінниці працівникам «швидкої» доставили кількасот захисних комбінезонів та щитків для обличчя

7 квітня 2020, 18:21

7 квітня працівники Вінницької станції екстреної медичної допомоги отримали партію захисних засобів в рамках ініціативи «СтопВірус». Окрім іншого, медикам «швидкої» доставили 350 захисних комбінезонів та 200 щитків для обличчя.

Про це повідомив на своїй фейсбук-сторінці міський голова Вінниці Сергій Моргунов.

«Передали засоби захисту від спецфонду «СтопВірус» медикам «швидкої». Саме вони, виїжджаючи на виклики, першими наражаються на небезпеку. Сьогодні Вінницька станція екстреної медичної допомоги отримала, серед іншого, 350 захисних комбінезонів та 200 щитків для обличчя, яких найбільше потребували лікарі. Це обов’язковий елемент «екіпірування» бригади, яка їде до пацієнта з підозрою на COVID-19. Бригади мають бути максимально захищені та впевнені у своїй безпеці. Тому такі важливі зусилля наших волонтерів та усіх благодійників, які долучаються до ініціативи «СтопВірус».

В середньому за добу «швидка» отримує близько 200 викликів від вінничан. Окрім того, станція обслуговує також мешканців Вінницького району та навіть транспортує тяжких пацієнтів з інших районів області», - повідомив мер в своєму дописі.

Нагадаємо, 6 квітня допомогу надіслали в 5 центрів первинної медико-санітарної допомоги та в лікарні області. Загалом, комплекти із захисними засобами доставили вже в 14 районів Вінниччини.

Окрім того, понад сотню захисних щитків для медичних працівників на 3D-принтері надрукували у Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат».

Станом на 7 квітня у Вінницькій області лабораторно підтвердили 81 випадок захворювання на COVID-19.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Теги: СтопВірус допомога медики 
Матеріали по темі