Політика

У Вінниці представники 5 політичних сил підписали меморандуму «За чесні вибори» і кличуть на мітинг

4 березня 2019, 16:15

4 березня у Вінниці представники п’яти політичних сил підписали меморандум «За чесні вибори». Під час прес-конференції анонсували спільний мітинг під Вінницькою облрадою 5 березня, який скликала «Батьківщина», щоб винести на сесію рішення про імпічмент.

Про координацію зусиль та спільні дії щодо захисту прав громадян на Вінниччині заявили: Політична партія «Громадянська позиція» (Сергій Гайструк); Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» (Людмила Щербаківська); Об’єднання «Самопоміч» (заступниця голови штабу Людмила Стефаненко); Громадянський рух «Народний контроль» (Володимир Воловодюк); Політична партія «УКРОП» (Григорій Зозуля).

До ініціативи «За чесні вибори» запрошено і партію «Слуга народу» - голову обласної організації Світлану Лутковську. Але вона після консультації з центральним штабом від підписання меморандуму поки що відмовилась.

Приїхав на підтримку вінницьких політиків і нардеп від «Батьківщини» Олексій Рябчин.

«Продати голос за тисячу гривень це ганебно. Це продати голос своїх дітей і своє майбутнє. Тому ми зібрались щоб обговорити це питання, щоб дивитись один одному в очі», - говорить Сергій Гайструк, голова обласного осередку партії «Громадянська позиція».

Керівник обласного осередку «Батьківщини» Людмила Щербаківська повідомила, що організацією мітингу займається Ганна Давиденко і заявила про тиск влади на їх політичну силу.

«Навіть Янукович не застосовував таких методів. Відбувається тиск і на наших членів партії «Батьківщина». Кожен кандидат в Президенти має виборчий фонд, але його поповнюють звичайні члени партії, партійці…

Кожен зробив внесок, щоб наша країна змінилась, щоб наш лідер Юлія Тимошенко стала Президентом», - сказала Людмила Щербаківська і анонсувала приїзд Тимошенко до Вінниці 6 березня.

«Вона буде на Вінниччині. Буде підписувати угоду з громадськими організаціями у Франції на 9 годину, на 11 годину буде проводити зустріч з виборцями в Іллінцях, на 15 годину в Тульчині і на 18 годину в Ладижині», - говорить Людмила Михайлівна.

Нагадаємо, журналісти на Вінниччині знайшли безробітних селян, які «на папері» заплатили внесок у виборчу кампанію Ю. Тимошенко, а по факту не знали про це.

Вiнниця.info

Теги: вибори меморандум 
Матеріали по темі