Політика

У Вінниці презентували обласний осередок партії «Голос». Фото

6 липня 2020, 15:44

У Вінниці відкрили обласний осередок та регіональний штаб партії «Голос». 6 липня Святослав Вакарчук разом з депутатами партії представили голову Вінницького осередку. Нею стала Олександра Устінова.

Представники партії заявили, що «Голос» буде брати участь у місцевих виборах на Вінниччині. Команду місцевого осередку представляють люди з різних сфер – бізнесу, культури, волонтери.

Представляти місцевий осередок приїхав Святослав Вакарчук. Нагадаємо, 11-го червня він написав заяву про складання мандата народного депутата, проте 18 червня Верховна Рада не проголосувала більшістю за його рішення. 26-го червня на з’їзді партії «Голос» Святослава Вакарчука позбавили депутатських повноважень. Проте, як зазначив співак в своєму дописі, він залишається активним членом команди «Голосу» та допомагатиме об’єднанню, чим зможе.

Сьогодні він прокоментував, чому вирішив відмовитися від депутатського мандата.

«Я думаю, що українська політика вимагає не просто голосних слів, а конкретних дій. Коли ми йшли в парламент, я казав, що моя задача – привести до влади нових людей. Я цю місію зробив. Сьогодні в партії новий лідер – Кіра Рудик. Я вважаю, що той приклад, який я показав, що партія – це не партія однієї людини, а насправді велика команда. Я залишаюсь тут, ми йдемо разом далі», – зазначив Святослав Вакарчук.

Офіс Вінницького осередку «Голосу» знаходиться за адресою – Хмельницьке шосе 4, офіс 119.


Вінниця.info

Теги: партія Голос обласний осередок Вакарчук 
Матеріали по темі