Місто

У Вінниці презентували персонажів з Marvel, DC та Minecraft. Фоторепортаж

15 лютого 2020, 19:44

14 лютого в торгівельному центрі «PLAZA PARK» відбулося відкриття унікальної для України виставки «Всесвіт СУПЕРГЕРОЇВ та Minecraft». Організатори й творці об’єктів розповідають, що подібної об’єднаної виставки наразі немає ані в нашій країні, ані на теренах Європи. І впевнені, що така тема має зацікавити мешканців міста, оскільки саме зараз неабияку популярність мають комікси та фільми всесвітів Marvel та DC.

Виставку створили два брати Руслан та Юрій Худієнки, які виготовляли фігури героїв з коміксів та відеогри в гаражі. Це перший такий проект для братів. Ідея виставки в них виникла близько пів року тому, коли вони виготовили першу свою роботу.

«Біля вартових Галактики стоїть авіаносець «Щ.И.Т.». Це наша перша робота, з нього все і почалося. Зробили десь на початку жовтня. Це була найважча робота, оскільки ми ніколи раніше не працювали з металом. Це був наш старт, і старт був важкий», - розповів журналісту Вінниця.info один з творців виставки Руслан.


Здебільшого чоловіки виготовляли об’єкти з пінопласту, також дві фігури роздрукували на 3D-принтері.

Окрім безпосередньо фігур героїв та їх транспортних засобів, чоловіки встановили також «Котушку Тесли», і це була цікава ідея, оскільки такий об’єкт привертає увагу юних відвідувачів та їхніх батьків. Ідея поставити котушку виникла завдяки одному з персонажів всесвіту Марвел, Тору, який за Скандинавською міфологію є богом грому та блискавки.

Для розважання дітей організатори також замовили близько 20 надувних іграшок з персонажами кіновсесвіту «Зоряних Війн», якими малеча може керувати на пульті управління.

«Дуже багато коштів пішло на матеріал для фігур. І не варто згадувати, скільки пішло нервів моєї дружини, адже ми це робили не вдома, а в гаражі, де сиділи за роботою днями», – не без усмішки додає Руслан, розповідаючи про підготовку виставки.

Загалом чоловіки представили 25 об’єктів. До кінця виставки має з’явитися ще два. Саме зараз творці працюють над створенням костюму Залізної Людини з коміксів Marvel. Також має з’явитися фігура Венома з того ж таки всесвіту.

Виставка триватиме до 15 березня, і відвідати її можуть всі охочі мешканці міста з 10:00 до 20:00. Вхідний квиток для дітей коштує 40 гривень, для дорослих – 50. Також люди можуть отримати безкоштовний прохід за репост у «Фейсбуці».

Довідково

Minecraft (від англ. mine craft — досл. «шахтарське ремесло») — незалежна відеогра (інді-гра) 2011 року жанру «пісочниця» у відкритому світі з виглядом від першої/третьої особи. Гра започаткувала однойменну серію, для всіх творів якої характерний мінімалістичний кубічний дизайн.

Ця гра передусім дає змогу виразити свою креативність. Наразі Minecraft належить до ігор з найширшою аудиторією і є найпродаванішою відеогрою в історії.

Вінниця.info

Теги: виставка 
Матеріали по темі