Суспільство

У Вінниці продали машину чоловіка, який не платив аліменти синові з інвалідністю. Відео

10 червня 2019, 16:48

Синові з інвалідністю тато повернув аліменти за два роки. Не добровільно. Виконавча служба продала майно боржника з аукціону і перерахувала кошти колишній дружині, - йдеться в сюжеті телеканалу «Україна».

Футбол – розрада Павла Ястремського. Йому 15, але через дислексію досі не вміє читати та писати. Проте завдяки футболу Павло бездоганно знає географію. В його колекції понад три десятки шарфів різних команд. А ще – він вишиває ікони бісером, мати заохочує це захоплення.

«Я бачу результат вишивки в тому, що моторика рук працює, працює головний мозок», - говорить жінка.

Вже 14 років Ольга і Павло поневіряються чужими квартирами. Доводиться винаймати жито від тоді, як розійшлися з чоловіком. Ольга каже: той боявся ростити дитину з інвалідністю, тож вона тепер виховує сина самотужки, возить Павла до реабілітаційних центрів.

«Працюють з ними терапевти, які також займаються аутистами, із дітьми з синдромом Дауна. Ця методика є успішною для лікування дітей. Нам була озвучена неймовірна сума – біля 20 тисяч доларів», - зазначає вінничанка.

Сума захмарна, а чоловік 5 років зовсім не платив аліментів. Ольга подала до суду, в грудні минулого року виконавча служба арештувала автомобіль і гараж боржника. За півроку машину продали з аукціону, гроші перерахували на банківський рахунок Ольги – 157 тисяч гривень.

Це не вся виручена від продажу авто сума, частина пішла на податки. Батько винен синові ще 40 тисяч гривень. Також з аукціону продадуть його гараж.


Вiнниця.info

Теги: аліменти робота діти  
Матеріали по темі