Суспільство

У Вінниці проходить фестиваль «Fly Up Fest: майбутнє починається сьогодні». Фото

21 грудня 2019, 13:51

21 грудня у Вінниці, в приміщення Хабу «Місто змістів» проходить фестиваль «Fly Up Fest: майбутнє починається сьогодні». Другий рік поспіль його організовують в рамка профорієнтаційного проекту Fly Up, який реалізується ГО «Освітній простір 2.0» у партнерстві з департаментом освіти ВМР. Проект має на меті допомогти учням у свідомому виборі майбутньої професії, ознайомити з можливостями професійно-технічної освіти та розвитку кар'єри.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Під час фестивалю учасники обговорювали актуальні проблеми освіти та ринку праці.

«Це наш другий захід в рамках проект «Fly Up: впевнений старт для молоді». Сьогодні ми поговоримо про проект, зробимо певні висновки та поговоримо про майбутнє освіти та ринку праці. У нас багато людей з вищою освітою, але мало – з робітничими професіями. Ми вирішили створити такий проєкт, де б розказували про вибір професії. Працювали із 8-9 класами, саме тоді вони уже задумуються про професію і роблять свій перший свідомий вибір», - розповіла представниця ГО «Освітній простір 2.0» Ольга Гашина.

Як зазначила директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко – це важливий і актуальний проект. А під час сьогоднішнього фестивалю також поговорять і про освітні тренди, адже вони змінюються і потрібно їх опановувати.

«Fly Up – впевнений старт. Ми як педагоги розуміємо, що дітям ще у шкільні роки потрібно дати впевнений старт для того, щоб вони обрали правильну і потрібну професію і стали конкурентоспроможними. Fly Up спрямований на опанування робітничих професій. В першому проекті взяли участь 25 дітей, 13 із них стали учнями професійно-технічних навчальних закладів. Цього року цим проектом охоплено 150 дітей», - сказала Оксана Яценко.

В програмі фестивалю представники училищ проводять різні майстер-класи, а бізнесмени розповідають, яких фахівців не вистачає на їхніх підприємствах.Вінниця.info, фото з сайту ВМР

Теги: фестиваль учні 
Матеріали по темі