Суспільство

У Вінниці проходить напівмарафон: більше тисячі учасників долають дистанції на 21, 10, 5 та 1 кілометрів

17 жовтня 2021, 13:09

У Вінниці 17 жовтня проходить напівмарафон, який став 63-м з усіх стартів ініціативи NewRun. Участь у забігу беруть більше тисячі учасників, як з Вінниці, так з інших міст України.

«У Вінниці компанія NewRun вперше проводить оффлайн забіг. Дуже раді, що змогли приїхати. У зв’язку з карантинними обмеженнями, ми зменшили кількість учасників, тому зареєстрованих зараз 1145 учасників. У наступному році, сподіваємось, зможемо охопити більше учасників. До, речі, у нас є учасники як маленькі, так і старші 80-ти років», – розповіла Вінниця.info Марія, менеджерка компанії NewRun.

Масовий забіг «Нова пошта напівмарафон Вінниця», має дистанції – 21 км, 10 км, 5 км, 1 км, а також командний забіг на 5 км і дитячі дистанції – 500 м і 100 м.

Старти проходять на площі Костянтина Могилка з 9-ї ранку.

На фініші учасників нагороджують медалями та призами.

Люди діляться своїми враженнями – хтось готувався тривалий час до забігу, а для когось бігати по 10-15 кілометрів – це норма.

«Я взагалі бігаю не дуже часто. Зазвичай 2-3 рази на тиждень по 10-15 кілометрів. За цей марафон дізнався з новин, зареєструвався за 3 дні. Пробіг дистанцію 10 кілометрів заради задоволення. Емоції зашкалюють, бо дистанція незвична. Ми стартували з площі Могилка і тут досить затяжний підйом, на фініші було уже було важкувато», – ділиться враженнями Богдан.

«От чесно, до забігу не готувалася взагалі. Я навіть сьогодні проспала, але вийшла сюди і пробігла дистанцію 10 кілометрів. Сьогодні крута атмосфера і погода», – розповідає вінничанка Валерія.

Щодо руху транспорту.

На час проведення забігу на 5 км, з 12:00 до 13:30 години залишаться тимчасово перекритими для транспорту вулиці:

  • просп. Юності (непарний бік від Хмельницького шосе до вул. Василя Порика),
  • вул. Василя Порика (від просп. Юності до просп. Космонавтів),
  • просп. Космонавтів (від Хмельницького шосе до вул. Келецької),
  • ділянці Хмельницького шосе - від перехрестя з вул. 600-річчя до просп. Юності.

Із 13:30 до 15:00 години залишиться тимчасово перекритим просп. Космонавтів (від перехрестя з вул. Василя Порика до Хмельницького шосе) – для проведення забігів на дистанцію 1 км та дитячих забігів на 500 м і 100 м.

Рух приватного автотранспорту та маршрутних таксі на час проведення забігів буде організовано в об’їзд по вулицях Театральній, Соборній, Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Рух трамваїв по Хмельницькому шосе буде здійснюватися у звичайному режимі відповідно до затверджених розкладів руху.

Рух муніципальних автобусів №4, 16, 21 буде організовано в об’їзд по вулицях Пирогова, Келецькій, Воїнів-інтернаціоналістів.

Дивіться яскравий фоторепортаж із напівмарафону.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото Ірини Юшко

Більше фото у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: напівмарафон біг учасники 
Матеріали по темі