Місто

У Вінниці пропонують відремонтувати дитячі майданчики. Петиція

11 травня 2021, 16:59

11 травня вінничанка Юлія Сич зареєструвала петицію, в якій просить перевірити стан дитячих майданчиків міста Вінниці, закріплених за департаментами Вінницької міської ради, та провести їх реконструкції у поточному році.

«Оскільки, стан великих дитячих майданчиків міста погіршується з кожним роком, прошу ВМР звернути увагу на зазначену проблему. Влада міста, схоже, не вважає, що ці об‘єкти містобудування мають якісь недоліки. Тому опишу стан кількох майданчиків мікрорайону Вишенька.

Дитячий майданчик біля школи №35: зсунулось та доруйнувалось покриття; посеред майданчика викорчували дерево, а виїмку на його місці так і не засипали; демонтували на ремонт гойдалку й так і не повернули на місце; пластик гірок має діри з гострими краями у кількох місцях; деревина на опорах прогнила; кріплення позношувались, через що, зокрема, відірвався один із важких дерев‘яних поручнів та ледь не травмував малу дитину.

Майданчик у Лісопарку: відпав один із елементів декору (велетенський дерев‘яний листок); каруселі в аварійному стані - належно не функціонують і голосно скриплять.

Майданчик на проспекті Космонавтів (навпроти Прозорого офісу): зламана сходинка при підйомі на велике «містечко»; пружинні гойдалки в аварійному стані (у вертольота та курчатка відпадає основа, у коників уже з рік як зіпсувалась одна із пружин); дошки на підлозі в одної з машинок не закріплені й ходять ходором.

Майданчик на проспекті Космонавтів (навпроти АТБ): демонтовано карусель (на місце її повертають уже більше, як 2 роки)», - зазначала авторка у своєму допису.

Вінничанка просить у Вінницької міської ради:

  1. Створити окремий відділ, котрий займатиметься моніторингом стану та реконструкцією дитячих майданчиків, закріплених за департаментами ВМР;
  2. Раз на місяць проводити перевірку стану обладнання дитячих майданчиків, закріплених за департаментами ВМР, та виконувати усі необхідні ремонтні роботи, аби весь час підтримувати ці об‘єкти містобудування у належному стані;
  3. Встановити на майданчиках, закріплених за департаментами ВМР, інформаційні стенди, на яких буде зазначено, хто відповідає за кожен з цих об‘єктів та куди можна звернутись у разі, якщо відвідувач помітив неналежний стан обладнання;
  4. Пришвидшити процедуру обчислення підрядником вартості ремонту дитячого майданчика біля школи №35, внести зміни до бюджету міста на 2021 рік на найближчій сесії міської ради та провести негайну реконструкцію зазначеного об‘єкта.

Наразі петиція зібрала 15 підписів. Щоб її розглянули у міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція дитячі майданчики 
Матеріали по темі