Місто

У Вінниці просять міську владу вирішити питання з жебраками на дорогах. Зареєстрували петицію

28 січня 2021, 10:24

Вінничанин зареєстрував петицію до міської ради з проханням розібратися з численним жебракуванням на вулицях Вінниці. За словами автора звернення, в останні роки кількість «псевдожебраків» біля світлофорів та на розв’язках доріг збільшилася. До того ж, рухаючись по розділових смугах між автомобілів, що рухають, вони створюють аварійні ситуації.

«Протягом останніх років на дорогах м. Вінниці (біля світлофорів та на розв'язках доріг) все частіше створюються аварійні ситуації, пов’язані із численним жебракуванням. Псевдожебраки ходять по розділових смугах між автомобілів, що рухаються. Згідно з правилами дорожнього руху, це є систематичне порушення. Поліція та комунальні служби м. Вінниці на це взагалі ніяк не реагують, допоки цих «камікадзе» хтось не переїде або зіб’є. Прошу міську владу втрутитись у дану ситуацію та зробити дороги м. Вінниці більш безпечні для проїзду автотранспорту», – йдеться в зверненні.

Аби петицію розглянули в міській раді, за неї мають проголосувати 350 вінничан. На сьогодні звернення підтримали 58 громадян. Збір підписів триває ще протягом 13 днів.

Нагадаємо, напередодні в місті також зареєстрували петицію з проханням облаштувати тротуар на Барському шосе.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: жебраки дороги Вінниці міськрада петиція 
Матеріали по темі