Місто

​У Вінниці просять не підвищувати ціну на проїзд у громадському транспорті

13 травня 2021, 10:43

Вінницька транспортна компанія звернулась до міської влади щодо підвищення тарифу на проїзд. Про це редакції «Місту над Бугом» повідомив директор Вінницької транспортної компанії Михайло Луценко. Пояснивши, що востаннє тариф на проїзд у муніципальному транспорті Вінниці переглядали ще у 2018 році і вже тоді він був збитковим для підприємства.

«У 2018 році, коли ми затверджували останній тариф, економічно обґрунтований тариф по автотранспорту був десь 5,66, по автобусу – 8,03 грн. Але був прийнятий 4 по електротранспорту і 5 по автобусах. Тоді вже були збитки, і з того часу вони накопичувались. Тому наразі при піднятті вартості металу, електроенергії, газу – це вже катастрофа, вже зараз терміново треба вживати заходів. Тому що в нас був якийсь запас міцності, який ми за цей рік, коли був локдаун, вичерпали. І сьогодні потрібно ремонтувати транспорт, колії та всю інфраструктуру. Питання наразі назріло», - зазначає Михайло Луценко.

За словами директора Вінницької транспортної компанії, наразі у Вінниці тариф на проїзд один з найнижчих в Україні. Михайло Луценко пояснив, що підприємство вичерпало усі свої резерви і, аби продовжувати надавати послугу, необхідно запроваджувати економічно обґрунтований тариф.

І хоч звернення від Вінницької транспортної компанії перебуває лише на розгляді в департаменті економіки міськради, 13 травня вінничанин Олександр Морозов зареєстрував петицію, в якій просить не підвищувати проїзд у громадському транспорті.

«Не підтримати рішення Вінницької транспортної компанії, яка просить в міської ради підвищення вартості проїзду в тролейбусах, трамваях та автобусах», - зазначив автор допису.

Наразі петиція зібрала один підпис. Щоб її розглянули у міській раді, потрібно зібрати 350 підписів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: підвищення тарифу на проїзд 
Матеріали по темі