Місто

У Вінниці просять облаштувати прохід між «Набережним кварталом» та зупинкою по вулиці Чорновола

24 грудня 2020, 17:12

Вінничанин зареєстрував петицію до міської ради з проханням облаштувати прохід між «Набережним кварталом» та зупинкою «вулиця Чорновола». Автор звернення зазначає, що через паркан навколо автостоянки «Укрсиббанку» та будівництво паркінгу по Чорновола, мешканці житлових комплексів змушені до зупинки йти в обхід.

«Останнім часом мешканці житлових комплексів «Набережний квартал-1» та «Набережний квартал-2» позбавлені можливості потрапити найкоротшим шляхом (між вул. Громова та «Укрсиббанком») до зупинки громадського транспорту «вул. Вячеслава Чорновола».

В зв’язку з тим, що «Укрсиббанк» огородив парканом певну частину території під автостоянку банку та перекрив прохід та в зв’язку з будівництвом паркінгу на вул. Чорновола, мешканці вимушені обходити повністю житловий квартал через вул. Київську або через вул. Громова щоб потрапити на вищевказану зупинку. Це спричиняє значні незручності. Також на вузькій вул. Громова не облаштовано пішохідну зону, щільний трафік транспорту та безпека пішоходів не забезпечується.

Тому просимо в найкоротші терміни вирішити питання у відкритті проходу до зупинки громадського транспорту «вул. В'ячеслава Чорновола» між «Укрсиббанком» та паркінгом, що будується», – йдеться в зверненні чоловіка.

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, вона має набрати 350 голосів. На сьогодні за звернення проголосували 27 вінничан. До кінця збору підписів лишилося 14 днів.

Нагадаємо, нещодавно зареєстрували петицію з проханням облаштувати паркани з освітленням по вулиці Андрія Первозванного.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, ілюстративне фото – скріншот з Google Maps

Теги: петиція Набережний квартал вулиця Чорновола 
Матеріали по темі