Місто

У Вінниці просять облаштувати велопішохідну доріжку на Барському шосе – петиція

27 січня 2021, 14:00

Вінничанин зареєстрував до міської ради петицію з проханням облаштувати велопішохідну доріжку по правій стороні Барського шосе в напрямку міста, від «Перемички» до перехрестя з вулицею Келецькою. Автор звернення просить облаштувати на цій ділянці тротуар та встановити металеву огорожу.

«Велика кількість людей ходить та їздить на велосипедах з житлових районів: Окружний, Барський, Пірогово, Комунальник, 10 мікрорайон. Через відсутність тротуару, люди ходять по проїжджій частині дороги. В дощову або сніжну погоду узбічча перетворюється в багнюку. Вже не одноразово відбувалися ДТП по Барському шосе за участі пішоходів. Тому, для попередження ДТП, прошу побудувати тротуар та встановити металеву огорожу, яка б відділяла тротуар від проїжджої частини в аварійно небезпечних ділянках. Прошу підтримати петицію», – йдеться в петиції.

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, вона має зібрати 350 голосів. На сьогодні за неї проголосували 47 мешканців міста. Збір підписів триває ще протягом 14 днів.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, ілюстративне фото – з Google Maps

Теги: петиція Барське шосе велопішохідна доріжка тротуар 
Матеріали по темі