Місто

У Вінниці просять переглянути обмеження в роботі продуктових ринків та «Нової пошти» – петиція

27 березня 2020, 11:05

26 березня вінничанин зареєстрував звернення до міської ради, в якому просить повторно розглянути обмеження в часі роботи продуктових ринків міста. Окремо автор петиції звертає увагу на закриття міні-відділень «Нової пошти», через яке утворилися черги до інших, які наразі працюють.

«Введенні обмеження призвели до:

‒ збільшення концентрації громадян, які змушені здійснити придбання продуктів харчування, у зв’язку з обмеженням часу роботи (вся кількість громадян, які запланували здійснити придбання продуктів харчування протягом дня, мають здійснити свої придбання протягом обмеженого часу),

‒ унеможливлення відвідування продуктових ринків тою частиною населення міста, яка продовжує працювати протягом введених карантинних обмежень за певних обставин.

До речі, такі дії міської можливо розглядати, як порушення антикорупційного законодавства в частині надання неправомірних переваг певним суб’єктам господарювання (а саме продуктовим супермаркетам, які, не зважаючи на безпорадні заклики влади, поступово піднімають ціни на певні категорії товарів, користуючись своїм монопольним становищем).

Так само, безглуздим виглядає рішення про закриття міні-відділень Нової пошти (наприклад, №25 в ТЦ «Барбара»), які дозволяли уникнути створення черг за рахунок дрібних відправлень (тих самих масок та респіраторів та засобів дезінфекції, до речі), а відповідно скупчення людей на ще працюючих відділеннях, чи черги перед відділеннями не несуть ризику зараження наших громадян», ‒ зазначає чоловік у своєму зверненні.

Для того, аби в міській раді розглянули дану петицію, необхідно назбирати 350 підписів. Наразі петиція за день після публікації має 10 голосів.

Раніше у Вінниці зверталися з проханням взагалі припинити роботу ринків на час карантину.

Вінниця.info

Теги: петиція ринки міськрада 
Матеріали по темі