Місто

У Вінниці просять розглянути ціни на атракціони в Центральному парку та зробити знижки для пільговиків – петиція

9 жовтня 2020, 11:52

8 жовтня вінничанин зареєстрував петицію з проханням розглянути ціни на атракціони в Центральному парку. На думку автора звернення, ціни на сьогодні зависокі не тільки на приватні атракціони, але й на ті, що перебувають у комунальній власності. Окрім того – відсутні знижки для людей пільгових категорій.

«На численні звернення вінничан, прошу розглянути ситуацію, що склалася у Центральному міському парку Вінниці (раніше Центральний Парк культури і відпочинку ім. Горького).

У Вінницькому парку працюють атракціони для дорослих та дітей. І щороку ціна на них зростає. Більшість атракціонів є приватними та коштують від 80 до 100 грн за 3 хвилини! За пів години розваг батькам доведеться заплатити близько 500 грн, і це за 1 дитину, а якщо їх декілька?

Комунальні атракціони теж не відстають у своїй вартості, щоб прокататись 3 хв на атракціоні «Орбіта-М» потрібно заплатити 50 грн, а для дітей віком від 5 до 12 років потрібен супроводжуючий – тобто ще 50 грн.

Відсутні будь-які знижки для людей, що мають пільги!!!

А на що та куди йдуть зароблені кошти? І все було б добре, але ж у парку за останні роки не відбулось кардинальних змін чи оновлень «комунальних атракціонів», що дивно з такими то заробітками.

Прошу розглянути питання ціноутворення. Встановити знижки для багатодітних сімей та інших пільгових категорій населення», – пише чоловік у своєму зверненні.

Окрім того, вінничанин додав до петиції і прейскурант станом на сьогодні.

Аби петицію розглянули, за неї мають проголосували 350 вінничан. На сьогодні звернення підтримали 17 людей. Збір підписів триватиме ще 13 днів.

Нагадаємо, на початку червня в Центральному парку запрацювали атракціони, хоча і не всі. Тоді ми підготували фоторепортаж з парку та перелік цін на окремі атракціони.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі - https://t.me/vinnitsa_info .

Вінниця.info, фото – власне та автора петиції

Теги: петиція атракціони Центральний парк ціни 
Матеріали по темі