Місто

У Вінниці просять розвантажити виїзд з мікрорайону Поділля. Пропонують варіанти вирішення проблеми

10 серпня 2020, 09:49

9 серпня вінничанин Юрій Українець зареєстрував петицію до міськради, в якій просить розвантажити виїзд з мікрорайону Поділля. У своєму зверненні чоловік зазначає, що кількість мешканців мікрорайону постійно зростає, і на сьогодні навіть не в годину-пік трафік на виїзді з Поділля надто щільний, через що постійно утворюються затори. Також він пропонує низку виходів із ситуації.

Окрім того, за словами автора, кількість транспорту на цій ділянці дороги лише зростатиме, адже мікрорайон ще не повністю заселений, а з 1 вересня розпочне роботу новозбудована школа на Поділлі, куди ходитимуть не лише діти мікрорайону, але й діти з Академічного.

«Проблема заторів, крім створення незручностей для водіїв, несе також проблеми екологічного характеру, спричинені підвищенням викидів шкідливих речовин в атмосферне повітря (вихлопні гази автомобілів).

Зважаючи на ці факти, прошу розглянути всі можливі варіанти вирішення цієї проблеми.

Якщо регулювання світлофору не дає результатів, розгляньте можливість створення додаткового виїзду. Основна маса водіїв на перехресті з вул. Зодчих на вул. Пирогова рухається в напрямку електромережі, тому доцільним буде розглянути можливість створення додаткового виїзду через «Перлину Поділля» на вул. Пирогова ближче до «Електромережі». Також можна розглянути можливість сполучення цієї дороги з вул. Юківка (лікарня імені О. І. Ющенка), що сполучається з вул. Р. Скалецького з наступним створення там дорожнього кільця.

В разі неможливості створення додаткового виїзду в запропонованому місці, прошу знайти власні варіанти та вирішити проблему постійних заторів в мікрорайоні «Поділля», які окрім створення незручностей та завдання шкоди екології, перетворює новий елітний мікрорайон на колапс», – пише автор у своєму зверненні.

Також вінничанин додає мапу, на якій візуалізує запропоновані варіанти вирішення ситуації:


Щоб звернення розглянули в міськраді, воно має набрати 350 підписів. Станом на ранок 10 серпня за петицію проголосувала одна людина.

Нагадаємо, у Вінниці раніше зареєстрували петицію щодо встановлення світлофору на переході біля залізничного вокзалу. Також на початку червня вінничанин зареєстрував петицію, в якому виклав пропозиції, як врегулювати рух на перехресті вулиці Шептицього та Сабарівського шосе.

Вінниця.info, фото – ілюстративне та автора петиції

Теги: петиція затори дорога мікрорайон Поділля 
Матеріали по темі