Місто

У Вінниці просять встановити пристрої обмеження швидкості по нижній частині проспекту Юності

31 липня 2021, 12:05

30 липня вінничанин Максим Тарасюк зареєстрував петицію, в якій просить облаштувати пристрої обмеження швидкості по нижній частині проспекту Юності. За словами автора петиції, мешканці будинків, що живуть біля перехрестя Юності – Первозванного, щоночі просинаються від звуків двигунів автомобілів, які «літають» по дорозі. "

«Після новини, що на перехресті проспекту Юності та вулиці А. Первозванного буде встановлена камера фіксації швидкості, з'явилася надія, що хоча б трохи зміниться ситуація з «літунами», які порушують вимоги законодавчих і нормативно-правових актів щодо захисту населення від шкідливого впливу шуму та правил дотримання тиші в населених пунктах, а також швидкісного режиму.

Злітна смуга правопорушників розташована саме поза камерою вимірювання швидкості, від перехрестя Юності – Первозванного у напрямку садиби Пирогова та від садиби у напрямку вулиці Келецької. Біля перехрестя – багатоповерхові будинки, де живуть пенсіонери, сім'ї з маленькими дітьми, які вночі (зазвичай це 02:00-05:00) прокидаються від ревіння двигуна на максимальних обертах, з порушенням конструкції глушника.

Просимо вплинути на цю ситуацію відповідно до Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», – йдеться у петиції.

На даний час петиція зібрала 15 підписів. Щоб петицію розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція проспект Юності 
Матеріали по темі