Місто

У Вінниці просять встановити трамвайний світлофор на перехресті вулиць Келецької та Лялі Ратушної ‒ петиція

6 вересня 2020, 16:27

4 вересня вінничанин зареєстрував петицію до міської ради з проханням врегулювати виїзд з вулиці Лялі Ратушної на Келецьку. Автор звернення аргументує його тим, що для автомобілістів майже не лишається часу, аби виїхати на Келецьку. Чоловік пропонує встановити трамвайний світлофор біля перехрестя та збільшити час для переходу пішоходів.

«Прошу встановити трамвайні світлофори біля перехрестя Келецька/Лялі Ратушної. Вулиця Келецька дуже завантажена, світлофор на Келецькій показує зелене світло 75 с і червоне близько 15с, тобто для виїзду з Лялі Ратушної є лише 15 с. В ці 15 с пішоходи мають змогу перейти Келецьку, що зменшує час виїзду до 5 с. Також біля виїзду з Лялі ратушної знаходиться 2 трамвайні зупинки і водії трамваїв завжди продовжують рух «як тільки зачиняться двері», тим самим забираючи ті декілька секунд, коли можна виїхати на Келецьку. Для комфортного виїзду з Лялі Ратушної потрібно, як мінімум, поставити трамвайні світлофори, які будуть забороняти рух трамваям, коли автомобільний світлофор зупиняє рух на Келецькій.

Оптимальне рішення: поставити трамвайні світлофори і додатково збільшити час для переходу дороги ще на 5-10 с.», ‒ йдеться в зверненні вінничанина.

Для того, щоб петицію розглянули в міській раді, вона має набрати 350 голосів. Станом на 6 вересня за звернення проголосували 6 вінничан.

Нагадаємо, наприкінці серпня у Вінниці зареєстрували петицію щодо встановлення додаткових сидінь в громадському транспорті.

Вінниця.info, фото ‒ ілюстративне

Теги: петиція трамвайний світлофор Келецька вулиця Лялі Ратушної 
Матеріали по темі