Місто

У Вінниці просять зобов’язати власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для фільтрування диму

12 жовтня 2021, 15:40

Вінничанин Максим Дикий зареєстрував петицію, у якій просить міську владу зобов’язати власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для фільтрування диму та шкідливих речовин.

«Останнім часом, в опалювальний сезон, у приватних будинках пішла мода встановлювати твердопаливні котли. І все б нічого, якби до них ставили фільтри для фільтрування диму та шкідливих домішок. Через це все на вулицях стоїть їдкий запах диму, який в’їдається в одяг та волосся, шкідливо впливає на органи дихання. Вже й не пам’ятаю, коли можна було в осінню пору погуляти з насолодою, а не прикриватися кофтою або маскою.

Вважаю, що має бути на рівні виконавчої та законодавчої влади врегульоване питання з приводу примусового зобов’язання всіх власників твердопаливних котлів встановити додаткове обладнання для фільтрування диму та шкідливих речовин, які містяться в димові, або заборона подальшої експлуатації даних котлів, на які неможливо встановити таке обладнання. А також обов’язкової сертифікації такого обладнання, тобто ніяких саморобних буржуйок і подібного!», – йдеться у петиції.

На даний час петиція зібрала 12 підписів. Щоб її розглянули у міській раді, треба зібрати 350 підписів.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: петиція твердопаливний котел 
Матеріали по темі