Місто

У Вінниці проведуть екологічний квест для молоді. Головна умова – маски, рукавички та соціальна дистанція

25 червня 2020, 12:45

26-го червня у Центральному міському парку Відділ молодіжної політики міської ради та Центр підліткових клубів за місцем проживання проведуть еко-квест до Дня молоді. Головна умова – це дотримання усіх протиепідеміологічних заходів. Усі учасники мають бути в масках, рукавичках та зберігати соціальну дистанцію.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Команди учасників складатимуться не більше ніж з чотирьох гравців.

Квест розпочнуть в п’ятницю, 26-го червня, о 14:00. Команди стартуватимуть із різних частин Центрального міського парку. Завдання отримуватимуть по телефону чи через «Фейсбук». Усі бажаючі можуть зареєструватися за телефоном (063 775 68 43).

«Ми проводимо екологічний квест з дотриманням усіх протиепідеміологічних заходів. Перед початком проведемо усім учасникам температурний скринінг. Учасники мають бути в масках, рукавичках та дотримуватися соціальної дистанції. Команди складатимуться з трьох-чотирьох осіб. В парку у різних місцях будуть розміщені плакати з завданнями чи QR-кодом, відсканувавши який, вони отримують завдання та шифр на інше місце. Відповіді на завдання команди відсилатимуть в спеціально створений чат або у «Фейсбук». Переможе та команда, яка виконає всі завдання та першою пройде квест. Загалом визначать три команди переможців. Всі учасники отримають подарунки», – розповіла начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Переможців нагородять о 16:00 на Фонтанній площі у Центральному міському парку. Також відзначать кращих студентів та учнів навчальних закладів Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, молодих науковців, активних учасників загальноміських молодіжних заходів Подяками Вінницької міської ради та її виконавчого комітету і грошовими преміями.

Вінниця.info

Теги: День молоді Вінниця Центральний парк екологічний квест 
Матеріали по темі