Культура

У Вінниці проведуть мистецький фестиваль «Ticket to the Sun». Що чекає на відвідувачів?

26 липня 2021, 12:23

З 30 липня по 1 серпня у Вінниці пройде мистецький вікенд «Ticket to the Sun» просто неба. Проходитиме фест на Території SUN (вул. Маяковського, 243). Три дні мистецько-медитативних, музичних, туристичних подій та зустрічей на фоні мальовничих пейзажів Старого міста чекають на вінничан та туристів. Основний акцент цьогорічного Тісket to the Sun спрямований на взаємодію людей, творчості та природи.

Про детальну програму повідомили у Вінницькій міській раді.

Tериторія SUN – проєкт, що виник у 2019 році як переосмислення одного з найцікавіших куточків Вінниці. Цілісний майновий комплекс за адресою вул. Маяковського, 247 було передано на баланс департаменту маркетингу міста та туризму міської ради.

Влітку 2019 року проведено тестові заходи на Територія SUN, серед яких був і перший фестиваль «Ticket to the Sun», ініціатором якого була ГО «МО «Плай» - культурна формація, яка сприяє розвитку та просуванню сучасного мистецтва. У березні 2020 між департаментом маркетингу міста та туризму і ГО «Мистецьке об'єднання «Плай» був підписаний меморандум про співпрацю для подальшої концептуалізації та реалізації проекту «Територія SUN», який виокремлений як пріоритетний у Стратегії Вінниця 3.0.

Основний акцент цьогорічного Тісket to the Sun спрямований на взаємодію людей, творчості та природи. Захід покликаний об'єднати митців, глядачів, слухачів, гостей міста під відкритим небом. Локація Tериторії SUN підходить для такого івенту якнайкраще — сюди можна доїхати на міському транспорті, але водночас відчути себе поза межами Вінниці.

На гостей мистецького вікенду чекає музична, перформативна, літературна, візуальна, кіно-програми, 8 різних локацій з дійствами та майстер-класами. Музичну складову забезпечать українські виконавці різних жанрів: The Hypnotunez, Zapaska, Мирослав Кувалдін, Blueberry Jam, CHUBAREENEE, а також академічний квартет Альт, Квартет 42, Пиріг і Батіг, Богдан Куценко, Очеретяний Кіт, VODA, =vseOdno=.

Серед воркшопів: хореографічний перформанс, співголосся, робота з глиною та керамікою (для дітей і дорослих), створення верет (тканих килимків) та інші. А також арт-інсталяції, Лабораторія фокусів, кіно просто неба, ранкова йога, Велика Барахолка, татуювання, вуличні народні ігрища, слеклайн, каяки на озерах, мандрівки сабарівським лісом та скелелазіння.

Загалом більше 60 проєктів за 3 дні. А додатковим заохоченням відвідати «Ticket to the Sun» стане безкоштовний вхід на територію фестивалю у неділю, 1 серпня.

Для зручності учасників з інших міст та любителів спати під зорями на Території SUN (вул. Маяковського, 243, зуп. «Будинок відпочинку») розгорнеться наметове містечко, де охочі зможуть розмістити , орендувати тимчасові домівки. Містечко стане доступним для заселення з 10:00 п'ятниці, 30 липня, і діятиме до 22:00 неділі, 1 серпня. Також буде організований фудкорт.

Захід відбудеться просто неба з дотриманням заходів протиепідеміологічної безпеки.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Tериторія SUN фестиваль 
Матеріали по темі