Культура

У Вінниці проведуть щорічний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно

3 вересня 2020, 09:39

У Вінниці проведуть щорічний ВІННИЦіЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно. Темою цьогорічного фестивалю пародійного і комедійного кіно стане «Кіно-Маскарад». На захід приїдуть відомі актори, а ведучими стануть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський і Георгій Делієв.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

У Вінниці на майдані Незалежності за багаторічною традицією, пройде вже чотирнадцятий МіжНародний ВІННИЦіЯнський фестиваль пародійного і комедійного кіно. Цього разу він розпочнеться 11 вересня о 19:00 на майдані Незалежності. Організатори обіцяють багато цікавинок та чимало зіркових гостей.

Темою цьогорічного фестивалю пародійного і комедійного кіно стане «Кіно-Маскарад». На фестиваль надійшло близько 100 робіт із різних куточків світу.

«11 вересня на майдані Незалежності відбудеться урочиста церемонія нагородження переможців фестивалю золотими летючими слонами. Ведучим заходу будуть артисти театру «Маски-Шоу» Борис Барський і Георгій Делієв. До нас завітають друзі нашого міста Віктор Андрієнко, Євген Чепурняк. Новим обличчям на нашому фестивалі стане Марк Куцевалов («Прозрачный гонщик»), учасник одного із телевізійних проектів.

Ну і виступатиме для гостей свята наш друг, талановитий вінничанин Дмитро Шуров (Pianoбой)», - розповів координатор проекту ВІННИЦІЯнський фестиваль комедійного і пародійного кіно Євген Майданик.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: ВІННИЦіЯнський фестиваль кіно пародія 
Матеріали по темі