Суспільство

У Вінниці провели І-й фестиваль польської коляди. Фото

15 грудня 2019, 08:55

14 грудня у Вінниці відбувся І-й Фестиваль польської коляди «Лети, колядко, лети». Перед початком концертної програми відбулася дегустація традиційних польських різдвяних страв. Також в холі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича було організовано різдвяний благодійний ярмарок, виручені кошти передадуть на лікування онкохворого хлопчика.

Про це йдеться на сайті Вінницької облради.

«Хоч святкування Різдва Христового в українців та поляків не збігається у часі, обидва народи мають добре збережену спільну традицію різдвяних коляд. Сьогодні ці пречудові витвори славлення Різдва є невіддільною частиною різдвяно-новорічних свят, звучать у церкві чи костелі, у наших домівках, на сцені, на вулиці», – сказав голова Вінницької облради Анатолій Олійник.

Польський святвечір у Вінницькому консульському окрузі організований спільно з органами місцевого самоврядування міста Кельце. Таке спільне колядування збирає щороку понад 400 осіб польського походження. Урочисте зібрання відбулося у радісній, родинній атмосфері під звуки польських колядок у виконанні ансамблів з різних куточків консульського округу.

Перед початком концертної програми відбулася дегустація традиційних польських різдвяних страв.

Також в холі Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича було організовано різдвяний благодійний ярмарок. Кошти, що були зібрані — передадуть на лікування онкохворого маленького Мар’яна, хлопчика польського походження з міста Полонного Хмельницької області.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької облради

Теги: коляда фестиваль 
Матеріали по темі