Суспільство

У Вінниці пройшла Хода Пам’яті загиблих героїв. Люди несли великий прапор центром міста. Фото

29 серпня 2020, 13:54

29 серпня вшановують пам’ять захисників України, які загинули у боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. У Вінниці сьогодні відбулася Хода Пам’яті.

Об 11:30 годині від Європейської площі до Спасо-Преображенського собору рідні загиблих героїв пройшли пам’ятною ходою. В руках несли великий прапор України, квіти, а на груди почепили значки із портерами Героїв.

У дворику біля собору відбулася всеукраїнська молебень. Біля меморіальної дошки в пам’ять про загиблих вінничан на Сході, поставили квіти та запалили лампадки.

Довідка.

Минулого року президент України Володимир Зеленський підписав указ про відзначення 29 серпня Дня пам’яті захисників України.

Згідно з указом Президента, Кабінет Міністрів із залученням громадськості, родин загиблих захисників розробив і затвердив комплексний план заходів із належного вшанування пам'яті полеглих воїнів, а Міністерство закордонних справ – забезпечувати проведення дипломатичними установами України заходів до Дня пам’яті захисників України, а також участь представників дипломатичного корпусу іноземних держав, акредитованих в Україні, у відповідних офіційних заходах у нашій країні.


Більше фото в слайдері.

Вінниця.info

Теги: Хода Пам'яті загиблі Герої захисники 
Матеріали по темі