Місто

У Вінниці приступили до ремонту вулиці Батозька. Приватні авто пустили в об’їзд

3 листопада 2021, 09:41

У Вінниці приступили до реконструкції вулиці Батозька. Зараз демонтують контактну мережу та застарілі колії, знімають старий асфальт та влаштовують комунікації. Завершити роботи планують восени наступного року.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«Батозьку, як й інші міські вулиці, відремонтуємо у комплексі. І що важливо – проєкт інтегрований зі стратегічними планами: будівництвом шляхопроводу Янгеля-Ватутіна та концепцією «Вінницької милі», - зазначено в дописі міського голови.

Протяжність ділянки - 650 метрів.

Найскладніший етап – перекласти трамвайні колії за технологією оксамитового шляху. Також оновлять дорогу, тротуари, влаштують велодоріжку, паркомісця.

Вулиця отримає нове LED-освітлення і встановлять більше 30 камер спостереження. А ще на цьому відрізку вулиці буде 2 нові зупинки.

«На перспективу плануємо запустити вулицею новий тролейбусний маршрут. Зараз підготуємо необхідну інфраструктуру.

І звісно, одна з пріоритетних ліній перетворення міського простору – озеленення. Понад півтори сотні дерев висадять вздовж вулиці.

Перед підрядником стоїть завдання - до кінця року виконати максимум робіт, які можливі за нинішньої погоди», - повідомив Сергій Моргунов.

Завершити цей проєкт розраховують восени 2022 року. На час ремонтних робіт, до 31 липня 2022 року буде перекрито рух транспорту в обох напрямках на ділянці від будинку 21-А (виїзд з площі Привокзальної) до перехрестя з вулицею Академіка Янгеля. Приватним автомобілям можна буде об'їхати вулицями Замостянська, Стрілецька, Академіка Янгеля і Некрасова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова та поліції

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця Батозька 
Матеріали по темі