Місто

У Вінниці реконструювали дитячий садок №52. Фото

21 грудня 2020, 11:39

У Вінниці завершили комплексну реконструкцію дитячого садочку №52. В будівлі замінили покрівлю, вікна та двері, а також утеплили цоколь та стіни. До комплексної термомодернізації цей дошкільний заклад був один з найбільш енергозатратних у місті.

Про це йдеться на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«Важливо, коли у дитячих садочках створені не лише комфортні умови, а й особлива аура. Таким після реконструкції став дошкільний заклад №52. Його вихованців тепер чекають кумедні герої – котики, які «живуть» на оновленому фасаді. Головне, що ідея дітям сподобалась, розповідають вихователі. Без сумніву, позитивні емоції малюків – найголовніше!», – повідомляє мер у своєму дописі.

Сергій Моргунов додає – заклад будували за радянськими стандартами ще у 70-х роках минулого століття, тому в приміщенні виконали комплекс заходів з термомодернізації.

«Замінили покрівлю, вікна та двері, утеплили цоколь та стіни. Це було вкрай необхідно, адже садочок був одним з найбільш енергозатратних у місті. Тепер будівля не лише краще зберігатиме тепло, а і влітку у групах буде оптимальна температура», – йдеться в повідомленні мера.

Як зазначає міський голова, в 2020 році у Вінниці осучаснили п’ять дитячих садочків, в двох – роботи на завершальному етапі.


Нагадаємо, в листопаді розпочали реконструкцію школи №13, що в районі «військового містечка».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: дитячий садок утеплення реконструкція Моргунов 
Матеріали по темі