Місто

У Вінниці реконструювали Перинатальний центр: утеплили будівлю та облаштували пандуси. Фото

2 жовтня 2019, 16:11

У Вінниці реконструювали Перитинатальний центр міської клінічної лікарні «Центр матері та дитини». Тут провели термомодернізацію, що забезпечить оптимальний температурний режим у палатах та пологових залах. Також облаштували пандуси і сходи.

Про це у «Фейсбук» написав міський голова Сергій Моргунов.

«Термомодернізація дозволила забезпечити оптимальний температурний режим у палатах, пологових залах та операційних – а це все впливає на самопочуття пацієнтів. Також це і кращі умови праці для персоналу лікарні.

Окрім того, оновили вхідну групу – замінили двері, зробили нові зручні пандуси і сходи. Виконується благоустрій прилеглої території.

У цьому році розпочали роботи по «внутрішньому двору» ЦМтаД – зокрема, благоустрій передбачає демонтаж старого резервуару, створення паркувального майданчика на 32 місця (І черга робіт). У рамках другої черги кількість паркомісць збільшиться, а також з'явиться новий тротуар і заїзд з боку вулиці Юрія Смірнова.

Модернізація міських закладів охорони здоров’я – один з наших пріоритетів: вінничани повинні отримувати якісні медичні послуги в сучасних умовах», – йдеться в дописі міського голови.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Петинатальний центр лікарня пологовий реконструкція 
Матеріали по темі