Суспільство

У Вінниці ресторани та нічні клуби працюватимуть до 23-ї години. Міська комісія ввела додаткові обмеження

26 червня 2020, 13:46

У зв’язку з тим, що за останній тиждень у Вінниці підтвердили 109 нових випадків інфікування коронавірусом, міська комісія з ТЕБ та НС вводить додаткові обмеження. З 27-го червня місцеві ресторани, нічні клуби та бари можуть працювати лише до 23-ї години.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

В повідомленні зазначають, що нормативний показник захворюваності на тиждень – до 30 нових інфікувань. У зв’язку з тим, що у Вінниці цей показник перевищує норму більше, аніж в три рази, міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вводить додаткові обмеження.

З 27-го червня час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності, розташованих на території Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, обмежено до 23-ої години.

Загалом з початку епідемії, станом на 26 червня, по місту Вінниці зареєстровано 1032 випадки інфікування на коронавірус. За останню добу зафіксували 20 випадків нових випадків. На стаціонарному лікуванні в медичних закладах міста перебуває 84 вінничанина. З них 56 пацієнтів – у міській клінічній лікарні №1, в тому числі чотири пацієнти з районів Вінницької області. На самоізоляції – 295. Загалом хворіє – 360 вінничан.

8 пацієнтів – у важкому стані.

Нагадаємо, за останню добу у Вінницькій області зафіксували 35 нових випадків інфікування на COVID-19. Найбільше нових хворих – у Вінниці.

Вінниця.info

Теги: карантин коронавірус Вінниця посилення 
Матеріали по темі