Економіка

У Вінниці роблять сонячні панелі на замовлення США

24 квітня 2020, 13:28

Після двомісячного «простою» через коронавірус завод «KNESS», де виготовляють сонячні панелі, відновив виробництво, а працівники повернулися до роботи. Наразі завод виготовляє фотоелектричні модулі на замовлення США.

Про це повідомив 24 квітня вінницькій міський голова Сергій Моргунов під час свого брифінгу.

«Завод «KNESS» наш, який виробляв і виробляє сонячні панелі, був вимушений, у зв’язку з коронавірусом, фактично «простоювати» два місяці, і люди не працювали, але сьогодні, на щастя, він вже розпочав виробництво фотоелектричних модулів на замовлення для ринку Сполучених Штатів Америки. На сьогоднішній день вже люди працюють на цьому заводі», ‒ розповів мер.


Нагадаємо, завод розпочав свою роботу в лютому 2019-го року. Вінниця.info підготувала фоторепортаж з відкриття підприємства. Там виготовляють рамкові і безрамкові сонячні панелі для побутових, комерційних та промислових сонячних електростанцій (ФЕС). Номінальна потужність однієї панелі від 270 до 370 Вт. Виробництво повністю автоматизоване, на підприємство на момент відкриття працевлаштували 120 людей та додатково залучили 50 фахівців з технічних розробок, працівників в сфері логістики та дистрибуції.

Згодом з сонячних панелей, які виготовили у Вінниці, укомплектували першу в Україні сонячну електростанцію виключно українського виробництва.

Вінниця.info

Теги: виробництво завод сонячні панелі 
Матеріали по темі