Місто

У Вінниці родичі загиблих на Сході військовослужбовців зможуть отримати пільгу на стоматологічні послуги

26 лютого 2021, 15:13

26 лютого депутати міськради внесли зміни до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021». Ці зміни передбачають можливість членам родин загиблих учасників АТО/ООС отримати пільги на стоматологічні послуги.

Про це інформують на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, у Вінниці діє Комплексна програма «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021 роки». Цим документом серед іншого передбачено надання муніципальної пільги на стоматологічні послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь в АТО та/або ООС і перебувають на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, що мають право на пільги, департаменту соціальної політики міської ради як особи з інвалідністю внаслідок війни та учасники бойових дій.

Така муніципальна пільга для вінничан-захисників запроваджена з липня 2018 року. Вона надається одноразово шляхом безкоштовного надання стоматпослуг на суму, що не перевищує 15 тис. грн на одного пільговика. У разі, якщо сума наданих стоматологічних послуг є більшою, в такому випадку пільговик здійснює доплату за рахунок власних коштів.

В міськраді зазначають, що у 2018-2020 роках ця муніципальна пільга була надана 115 людям, які звернулися для отримання стоматологічних послуг, на загальну суму 1,3 млн грн. З них у 2020 році 55 демобілізованих військовослужбовців отримали пільги на стоматологічні послуги на загальну суму 653,283 тис. грн. У 2021 році на черзі перебуває 13 пільговиків, з них 10-ти уже призначена муніципальна пільга. Ще три звернення знаходяться на опрацюванні.

«Наразі до Комплексної програми «Основні напрямки соціальної політики Вінницької міської територіальної громади на 2015-2021» вносяться зміни. Право на медичні стоматологічні послуги із ортопедичної стоматологічної допомоги матимуть також і члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни АТО/ООС, які досягли повноліття. І найближчим часом буде затверджено новий Порядок надання цієї муніципальної пільги уже з урахуванням вказаних змін», – розповіла директорка департаменту соціальної політики міської ради Валентина Войткова.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: міськрада пільги АТО ООС 
Матеріали по темі