Місто

У Вінниці розпочалось голосування за проекти «Бюджету громадських ініціатив». Які ідеї пропонують реалізувати вінничани

1 жовтня 2021, 08:53

У Вінниці 1 жовтня розпочинається голосування за проекти «Бюджету громадських ініціатив». У 2021 році подано 48 проєктів: 32 великих та 16 малих. Переможців проектів визначать 14 жовтня. Реалізовуватимуть їх у 2022 році.

Для реалізації проєктів-переможців у 2022 році, в бюджеті Вінницької міської територіальної громади передбачено 10 млн грн, з них 8 млн грн планується розподілити на території міста Вінниці, а 2 млн грн – на приєднані населені пункти.

Голосування проводиться в електронному вигляді за допомогою електронного сервісу «Громадський бюджет» на сторінці «Вінниця». Також проголосувати можна у спеціально визначених пунктах для голосування шляхом заповнення друкованого бланку для голосування або за допомогою персональної Муніципальної картки вінничанина.

Найбільше пропозицій від вінничан надійшло щодо облаштування спортивних майданчиків і зон відпочинку Публікуємо 13 великих проектів та 5 малих.

Здорові діти - здорова нація! Будівництво спортивного майданчика із облаштуванням штучного покриття, огородження, освітлення для занять ігровими видами спорту мешканців мікрорайону та учнів навчального закладу. Проведення дружніх турнірів.

Ігровий дитячий майданчик по вул. Дмитра Франишина. Створення сучасного спортивно-ігрового майданчику для дітей шкільної та дошкільної групи.

Реконструкція та благоустрій частини вул. О. Довженка до перехрестя з пр. М. Коцюбинського на якому знаходяться пологовий будинок №2, Вінницький об'єднаний міський військовий комісаріат, ДНЗ № 27, ВДПУ ім. М. Коцюбинського. Передбачає створення безпечних умов руху пішоходів для відвідування закладів що тут знаходяться, руху та паркування автотранспорту, привабливості прилеглих територій, сучасного озеленення.

Облаштування скейт-парку в Центральному парку ім. М. Леонтовича. Оновлення діючого скейт-парку, зі створенням сучасного багатофункціонального майданчика, на якому діти та дорослі займатимуться рухливими видами спорту, за допомогою скейтбордів, стрітбордів, велосипедів ВМХ, самокатів, велосипедів МТВ.

Комфортний простір очікування та відпочинку для пацієнтів ЦПМСД №5 та всіх бажаючих. Проєкт спрямований на покращення умов очікування та перебування пацієнтів чи їх супроводжуючих, які знаходяться на амбулаторному лікуванні чи на консультації. Сучасна зона відпочинку дозволить комфортно проводити час між очікуванням на прийом до лікаря, залишити свої візочки в спеціально відведеному місці, та не хвилюватися за їх безпеку.

Сабарів. Дитячий світ. Дитячий ігровий спортивний майданчик.

Алея відпочинку на Можайці. Проєкт спрямований на покращення рівня благоустрою території міста й проведення капітального ремонту тротуару у мікрорайоні Можайка, для забезпечення легкого, безперешкодного та безпечного пересування всіх груп населення району та міста в цілому, включаючи людей з інвалідністю, матерів з дітьми, людей похилого віку, дітей та молоді.

Авалон Парк у Стадниці – сімейний відпочинок біля озера. Тематичний парк, заснований на європейських лицарських легендах стане улюбленим місцем дозвілля місцевих мешканців, історичних фестивалів та новим туристичним магнітом Вінницької міської ТГ. Парк поєднає 2 озера (площа - 9 га), екологічну стежку біля озер, 20-метрову інсталяцію-мурал «Авалон», педжент (театральна повозка) та гойдалку «Гігантські кроки».

Культурно-освітній простір просто неба. Облаштування озелененої території локаціями, яка буде майданчиком для втілення громадських культурних проєктів, просвітницьких та навчальних заходів. Сприятиме розвитку та популяризації культурного дозвілля на свіжому повітрі для вінничан та гостей міста.

Прогулянкова алея у «Долині». Створення прогулянкової алеї у «Долині» передбачає створення рекреаційної зони для відпочинку жителів.

Створення «Скверу ім.О.Кобилянської». Створення скверу пам'яті - це візитна картка мікрорайону П'ятничан. Піднімаючись по вулиці О.Кобилянської нас зустрічає чудовий зелений парк – сквер з іменною табличкою О. Кобилянської. Лавки, доріжки, світильники, різноманітні зелені насадження.

Паркова зона по вулиці Київській. Розбивка паркової зони, на території між вулицею та будинком.Київська, 134. На місці існуючої зеленої зони газону. Створення сучасної комфортної зони відпочинку, з встановлення лавок, ліхтарів, маленького фонтану та висадкою дерев та кущів.

Сквер на площі Шкільній. Проект умовно ділить площу на зону активного відпочинку та релакс-зону з лавочками і зеленими насадженнями. Зона активного відпочинку вже частково реалізована спортивним майданчиком для Street workout. Тож цей проект спрямований на облаштування зони релакс - скверу.

Мобільна група творчого натхнення. Проєкт націлений на розвиток та підтримку когнітивних функцій у людей поважного віку через набуття творчих навичок в процесі майстер-класу та результату, котрий учасники отримають після реалізації ідеї.

Сучасний міні стадіон «Дружній простір для чотирилапих». Модернізація майданчика для вигулу собак з розширеним функціоналом сьогодні є необхідною.Проблема вигулу собак існує давно. Власники тварин змушені гуляти зі своїми улюбленцями в парках, скверах, на вулицях. Але в таких місцях собаку з повідка не спустиш, бо перехожі реагують негативно. Також пес може вибігти на дорогу, і потрапити під машину.

Створення зони відпочинку на ставку «ТАРАСИШИН». Ставок «ТАРАСИШИН» - один з найбільш доступних місць відпочинку жителів сіл Писарівка та Щітки. Але на території ставка відсутні об’єкти інфраструктури, які забезпечують якісне дозвілля відпочиваючих. Благоустрій берегової лінії , облаштування зон культурного відпочинку на території старостинського округу відкриє мешканцям можливості для комфортного відпочинку.

Студія звукозапису. Створення сучасної студії звукозапису на базі КЗ «Центр підліткових клубів за місцем проживання». Залучення широкого кола людей до створення якісного українського контенту. Можливість створювати на базі студії пісенні композиції, запис гри на різних музичних інструментах, озвучення інтерактивних презентацій, улюблених мультфільмів та кінострічок.

Екологічна стежинка Теренкур. Пропонується відкриття тематичних локацій для проведення майстер класів, квестів, ігрових та розважально-пізнавальних заходів для громади та учасників освітнього процесу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту «Вінниця»

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Бюджет громадських ініціатив 2022 
Матеріали по темі