Місто

У Вінниці розпочали ремонт приміщення, куди переїде інклюзивно-ресурсний центр №2

18 серпня 2020, 16:44

У Вінниці на минулому тижні розпочали капітальний ремонт приміщення, де буде розміщений інклюзивно-ресурсний центр №2 для дітей з особливими освітніми потребами. Наразі тут провели демонтажні роботи, замінили вікна на енергозберігаючі, проклали мережі водовідведення та водопостачання. Роботи планують завершити на початку осені.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, два роки тому у Вінниці було створено КУ «Інклюзивно-ресурсний центр №1 ВМР» (ІРЦ) по вулиці Келецькій, 59. Потім був створений ІРЦ №2, спеціалісти якого станом на сьогодні працюють на базі спеціальної загальноосвітньої школи I-II ступенів з дошкільним відділенням ВМР.

Для зручності відвідувачів центру, що проживають у лівобережній частині нашого міста, для роботи закладу виділили будівлю за адресою вулиця Замостянська, 51. Але це приміщення потребує капітального ремонту із заміною мереж, вікон, влаштуванням перестінок та внутрішнім ремонтом. Для цих потреб міська рада виділила мільйон гривень. Таке рішення прийняли депутати міської ради під час сесії, яка відбулась 26 червня.

Як розповіла директорка Інклюзивно-ресурсного центру №2 Алла Очеретна, на даний момент у приміщенні провели роботи з демонтажу. Також замінили двері, встановили енергозберігаючі вікна, проклали мережу водопостачання та водовідведення.

«У найближчих планах – перепланування приміщення під потреби закладу із встановленням перестінок. Потім будуть виконані чистові роботи, внутрішнє опорядження тощо», – каже Алла Очеретна.

У комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр №2», за аналогією першого ІРЦ, проводитимуть комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей віком від 2 до 18 років з особливими освітніми потребами. За її результатами кожній дитині у закладі освіти розроблятимуть індивідуальні програми розвитку, в яких буде передбачено кількість корекційно-розвиткових занять. У центрі надаватимуть психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги дітям з особливими освітніми потребами, які навчаються у закладах дошкільної, загальної середньої та професійної освіти.

Окрім того, відбуватимуться консультації для педагогічних працівників навчальних закладів з питань організації інклюзивного навчання, а також для батьків дітей з особливими потребами. З цією метою проводитимуть конференції, семінари, тренінги, майстер-класи тощо.

Нагадаємо, на ремонт приміщення для інклюзивно-ресурсного центру вирішили виділити мільйон гривень.

Вінниця.info

Теги: ВМР інклюзивно-ресурсний центр ремонт 
Матеріали по темі