Місто

У Вінниці розробили додаток, щоб зі смартфона відстежувати рух громадського транспорту

10 серпня 2021, 14:02

Цієї осені вінничани зможуть через смартфон відстежувати рух громадського транспорту. Наразі додаток «Транспорт Вінниці» тестують, повноцінно він запрацює восени цього року.

Про це Вінниця.info розповіла директорка «Вінницкартсервіс» Катерина Бабіна.

«Ми впроваджуємо дві системи. Одна – автоматизована система обліку транспорту і визначення місцезнаходження транспорту. Розробили перший тестовий додаток на Android. Зараз налаштовують графік руху, але додаток уже працює з фокус-групою. Також налаштовується сигнал GPS, щоб працювала система відслідковування транспортного засобу. Восени уже презентуємо, сподіваюсь, до того часу уже будемо повноцінно спостерігати як на табло за рухом транспорту, так і в мобільних додатках», – каже Катерина Бабіна.

Також окрім часу прибуття транспорту, додаток показуватиме, чи пристосований транспорт до перевезення людей з інвалідністю.

Додаток працює в режимі «online». Тут є кілька категорій:

  • загальна карта міста Вінниця з позначкою «Де я?» та всіма зупинками громадського транспорту в місті;
  • клікнувши на потрібну зупинки громадського транспорту – можна побачити номер автобуса, трамвая і тролейбуса, які зупиняються на даній зупинці; також буде показувати, через який час транспорт прибуде на зупинку;
  • можливість «зірочкою» обрати «Улюблені» маршрути;
  • список маршрутів – обираючи потрібний транспорт, на карті виводиться повний його маршрут – від кінцевої до кінцевої зупинки (зараз ще доопрацьовується).

Катерина Бабіна додала, що найближчим часом відображатиметься і час прибуття приватних маршрутних таксі. Зараз над цим теж працюють.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: транспорт додаток проїзд 
Матеріали по темі