Місто

У Вінниці розробили план території на узбережжі Південного Бугу по вулиці Князів Коріатовичів. Берег річки хочуть укріпити

20 травня 2019, 17:16

17 травня Вінницька міська рада винесла на громадське обговорення містобудівну документацію – Детальний план території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П. Буг.

Оголошення опубліковано на сайті міськради.

Йдеться про територію на узбережжі Південного Бугу, вздовж вулиці Князів Коріатовичів до Староміського мосту.

В документі позначено, що там мають на двох ділянках збудувати бетонне берегоукріплення. Також передбачено «змістити» прибережно-захисну смугу.

В плані, який розрахований на 2030 рік вказано, що на території, окрім існуючих будівель, має бути басейн, рекреаційна зона «Рівер Роад», 4-поверховий офісний комплекс і розвиваючий комплекс біля пристані «Вінниця».

«З метою залучення представників громадськості до розгляду містобудівної документації – Детального плану території, обмеженої вулицями Князів Коріатовичів, М. Оводова та річкою П.Буг в м. Вінниця розпочинається громадське обговорення.

Замовником виготовлення документації є департамент архітектури та містобудування Вінницької міської ради. Розробник – МКП «Вінницький муніципальний центр містобудування і архітектури».

З основними техніко-економічними показниками детального плану території, графічними матеріалами та додатковою інформацією можна ознайомитись в департаменті архітектури та містобудування в робочі дні (з 16.00 до 17.00 години, к. 20), за адресою: м. Вінниця, вул. Пушкіна, 38», - зазначено в повідомленні.

Пропозиції та зауваження приймаються у письмовій за адресою: м. Вінниця, вул.Соборна, 59, каб. 710, тел. 59-51-55, 59-51-59, або за допомогою електронної пошти: info@vmr.gov.ua.

«У повідомленнях вказуються прізвища, імена, по батькові, місце проживання та ставиться особистий підпис фізичної особи. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження юридичної особи. Анонімні пропозиції не розглядаються.

Громадське обговорення триватиме протягом 1 місяця з моменту опублікування даного оголошення», - йдеться в повідомленні.

Вiнниця.info, фото - з сайту міськради

Теги: детальний план Південний Буг обговорення 
Матеріали по темі