Суспільство

У Вінниці рятувальникам передали 2 сучасних автомобілі для першої допомоги при ДТП. Фоторепортаж

9 квітня 2019, 11:35

9 квітня у Вінниці на території головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій рятувальникам передали два сучасних автомобілі. Машини Peugeot та Iveco призначені для проведення аварійно-рятувальних робіт при ДТП.

Одна з них залишиться в обласному центрі, в пожежній частині №4, інша – поїде до Бершаді.

«Це для нас свято. Вінницький гарнізон один із кращих в Україні. Коли особовий склад має форму і новітню техніку, то він спроможний ще на більше. Станом на сьогодні у нас вже 1500 виїздів, це більше, ніж минулого року. Кількість пожеж зросла вдвічі. Наше основне завдання – зробити пожежну частину візитівкою районних центрів, міст», - сказав очільник рятувальників Вінниччини Руслан Шевчук.

Кожен автомобіль коштував понад 3 мільйони гривень. Придбали їх за кошти обласного і міського бюджетів, тому ключі бійцям Служби «101» вручав мер Сергій Моргунов та голова ОДА Валерій Коровій.

Начальник Бершадського районного сектору Олександр Гончарук розповів, що сьогодні в району будують нове пожежне депо, тому автомобіль, які ніколи, потрібен.

«Наш район сьогодні найвіддаленіший від обласного центру, але є люди і є виробництва. Виникають різного типу ситуації. Цей автомобіль призначений для першої допомоги при ДТП, наявні різаки, бензорізи, болгарки, своя електростанція. Все для надання першої допомоги.

Першим на автопригоду їде саме ця машина, за нею слідує другий автомобіль, більш масивний, потужний, везе особовий склад і велику кількість води», - зазначає рятувальник.

5cac5b760af1d_original_w859_h569.jpg

У Вінниці нову автівку матиме пожежна частина №4. Її керівник Сергій Мудрик говорить, що компактні розміри транспортного засобу є головною перевагою, адже зможе заїхати у важко доступні місця і навіть загасити невеличку пожежу.

«Можна загасити якусь незначну, немасштабну пожежу, є запас води - півтонни. По місту дуже ефективна машина, компактна. Зараз люди паркують машини біля будинків і при надзвичайних подіях дуже проблематично під’їхати більш габаритним автомобілем», - пояснює майор.

5cac5b80463da_original_w859_h569.jpg

Автомобіль обладнаний різними приладами, що дозволяють деблокувати пасажирів та водія із салону під час ДТП. Також є 4 рукави, які формують лінію для гасіння пожежі на відстань 100 метрів.

Вiнниця.info

Теги: рятувальники автомобіль  
Матеріали по темі