Суспільство

У Вінниці серед військових, силовиків та волонтерів проведуть інтелектуальний турнір «Сила нескорених»

5 жовтня 2021, 14:47

12 жовтня о 18:30, у Вінницькому міському Палаці мистецтв, вул. Стрілецька, 44, заплановано проведення інтелектуального турніру серед військових, силовиків, волонтерів. «Сила нескорених», таку назву має захід, присвячують до Дня захисника України. Принцип гри такий самий, як у «Що? Де? Коли?».

«Вінницька міська рада та Міський Палац мистецтв запрошують до участі в інтелектуальному турнірі. Завдання команд – письмово дати правильну відповідь на поставлені питання. Час обдумування на кожне запитання – одна хвилина і 10 секунд на запис відповіді. Склад команди – до 6 осіб. Інтелектуальний турнір проводиться серед команд військових, волонтерів, учасників АТО/ООС, медиків, працівників МНС, правоохоронних органів та молодіжних громадських організацій національно-патріотичного спрямування за правилами спортивного «Що? Де? Коли?», - повідомляють у Міському Палаці мистецтв.

Там також зауважують, що метою турніру є вшанування мужності та героїзму захисників незалежності та територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг Українського народу. Також виховання у молоді поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки, підвищення престижу військової служби, утвердження патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

Попередня реєстрація обов’язкова до 11 жовтня 2021 року.

Відповідальний за проведення заходу та реєстрацію: Штельмах Сергій Анатолійович, завідувач відділу культурно-освітньої роботи та організації дозвілля Міського Палацу мистецтв. Його телефон: 0984797252, 0636686768 (viber). Контактні телефони: (0432) 65-56-12, 65-56-13

Організаційна зустріч та тренування відбудеться 11 жовтня о 18.30 в Міському Палаці мистецтв (вул. Стрілецька, 44).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця інтелектуальний турнір Сила нескорених 
Матеріали по темі