Місто

У Вінниці скасували пільговий проїзд для пенсіонерів у години-пік

20 березня 2020, 16:53

У Вінниці посилили обмежувальні заходи на період введення карантину через загрозу поширення коронавірусу COVID-19. Зокрема, з 23 березня скасовується пільговий проїзд громадян у години-пік.

Таке рішення погодили 20 березня у міській раді під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

З понеділка з 5:30 до 10:00 ранку та з 17:00 до 21:00 вечора проїзд у громадському транспорті Вінниці буде платним для всіх категорій населення.

Нагадаємо, що згідно Постанови Кабінету Міністрів України № 215 від 16 березня 2020 року одначно перебувати у салоні громадського транспорту можуть до 10 осіб.

«Зранку пенсіонери заходять в транспорт і не дають людям доїхати, яким треба на роботу. Кажуть, що їм треба або на базар, або до онуків. Ці поїздки можна запланувати і в той час, коли немає навантаження на транспорт», - сказав під час засідання заступник міського голови Микола Форманюк.

Це заходи тимчасові, на період карантину.

Директор «Вінницької транспортної компанії» Михайло Луценко також запропонував збільшити дозволену кількість пасажирів у трамваях – до 20 осіб. Мова йде лише про ті трамваї, які складаються з двох вагонів. Секції розділять червоними стрічками, в одній зможе перебувати до 10 осіб.

Нововведення почнуть діяти з понеділка, у суботу та неділю вестимуть роз’яснювальну роботу з вінничанами.

Нагадаємо, що у Вінниці збільшили кількість одиниць громадського транспорту.

В місті попереджали, що можуть обмежити рух громадського транспорту, якщо пасажири не дотримуватимуться карантину.

На період дії карантину «Вінницька транспортна компанія» змінила маршрути муніципальних автобусів та маршруток. Тепер вони не курсуватимуть за межі міської ОТГ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: коронавірус захворювання МОЗ карантин 
Матеріали по темі