Спорт

У Вінниці стартувала гонка чемпіонату України з велосипедного спорту. Фото

26 липня 2019, 10:40

26 липня у Вінниці стартував другий день чемпіонату України з велосипедного спорту. Він зібрав 137 учасників з усіх областей. Сьогодні гонка розпочалася з центру міста. На площі Європейській відбулося урочисте шикування.

Серед учасників – є й команда вінничан.

«Кожна команда складається з шести спортсменів. По сумі чотирьох етапів буде визначено переможців. Змагання проходять в категоріях чоловіки, жінки, юніори, юніорки. Сьогодні групова гонка.

Сьогодні фінішують в Павлівці, завтра – в Сосонці. Головна мета – долучати до таких заходів села і ОТГ», - розповів Вiнниця.info начальник управління фізичної культури і спорту Вінницької ОДА Сергій Чернявський.

Для змагань використовують спеціальні велосипеди, вартість яких становить від 2 до 5 тисяч євро.

«Вони мають вагу 3-5 кілограмів. Це дає можливість розвивати високу швидкість, в середньому, 45 кілометрів за годину. Вінниця кожного року приймає чемпіонати України. Наступного року, в перші вихідні червня, у нас відбудуться міжнародні змагання», - зазначив посадовець.

Нагадаємо, що 28 липня, у зв’язку з проведенням відкритого чемпіонату України з велосипедного спорту, з 9-ї години до 14:30 буде тимчасово перекрито рух автотранспорту по проспекту Юності. А саме на ділянці від вул. Келецької до музею-садиби Пирогова, що по вул. Пирогова.

Вiнниця.info

Теги: змагання спорт  
Матеріали по темі