Суспільство

У Вінниці стартував перший туристичний бізнес-форум

16 травня 2019, 16:18

16 травня у Вінницькому торговельно-економічному інституті КНТЕУ відкрився дводенний туристичний бізнес-форум «VinTourism». Протягом двох днів, успішні бізнесмени з усієї України ділитимуться свої досвідом та історіями успіху. У ході форуму також планується розробити дев’ять туристичних маршрутів Поділлям, які всі починатимуться з Вінниці.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Протягом двох днів, успішні бізнесмени з усієї України ділитимуться свої досвідом та історіями успіху. Розкажуть як розробити власний туристичний продукт та маршрути до нього. Зокрема, мета форуму – популяризувати крафтове й еко- виробництва, стимулювання розвитку гастрономічного та зеленого туризму.

«Тема туризму і його розвитку у нашому найкращому місті - перлині Поділля - є актуальною. Ми будемо говорити про внутрішній туризм. У нас є, що показати. Маємо в регіоні багато зелених садиб, атмосферних ресторанчиків, і є місця, які потребують розвитку. І під час форуму ми поговоримо, що нам ще потрібно зробити, як залучити додаткові фінанси та де знаходити ідеї», - зазначила організаторка форуму Надія Лисецька.

Під час відкриття форуму VinTourism міський голова Сергій Моргунов зазначив, що наразі у місті активно працюють над стратегією розвитку туризму. І нещодавно було створено Департамент маркетингу міста та туризму. А форум – важливий захід для розвитку туристичного потенціалу не тільки міста Вінниці, а й всього нашого регіону.

«Якщо подивитися на історію, ми не все знаємо, що у нас є цікавого на Поділлі та, зокрема у місті Вінниці. Сьогодні вранці ми відкрили пам’ятник Магдебургському праву, там теж є своя цікава історія. Я думаю, що це місце буде не тільки затишним для відпочинку вінничан, а й десь воно увійде у мережу туристичної карти міста Вінниці», - сказав Сергій Моргунов.

Галузь туризму в багатьох країнах займає достатньо серйозні позиції у структурі економіки. Наприклад, 25% ВВП Об’єднаних Арабських Еміратів належить туризму. Це й створення додаткових робочих місць, і надходження додаткових коштів до бюджетів.

Також міський голова відзначив, що міська влада стимулює будівництво або реновацію готелів. Адже важливо для того, щоб турист затримався у місті більше ніж на два дні. Сергій Моргунов наголосив на важливості організації різноманітних конференцій, форумів, медичного туризму, адже ці напрямки сьогодні набирають обертів.

«Тільки в співпраці з людьми, які зацікавленими в цьому, з малим і середнім бізнесом, з науковцями, просто активними людьми ми зможемо спільно досягти гарних результатів. Наше завдання зорганізувати всі процеси і досягати результату. А для того, щоб його досягати, необхідно формувати стратегію. На сьогоднішній день ми будемо з «ПРОМІС» розробляти туристичну стратегію Вінниці. Ми вже зробили маркетингову стратегію. Ми спеціально створили Департамент маркетингу міста і туризму, який буде опікуватись цими всіма викликами. Маючи стратегію на найближчий період ми разом з вами зробимо Поділля перлиною і в питанні туризму також», - додав міський голова.

Заступник голови обласної Вінницької обласної адміністрації Андрій Гижко зазначив, що в області прийняли програму розвитку туризму та створено окремий підрозділ. Як результат, Вінниччина уже була успішно представлена на кількох туристичних виставках .

Другий день форуму відбудеться, 17 травня, у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї. Учасники розроблять 9 туристичних маршрутів по Вінниччині, стартовим точками яких будуть цікаві місця у Вінниці.

Вінниця.info, фото Вінницької міськради

Теги: бізнес-форум 
Матеріали по темі