Суспільство

У Вінниці суд призначив громадські роботи чоловіку, який знущався над стареньким батьком

14 липня 2020, 11:33

Вінницьким міським судом ухвалено обвинувальний вирок відносно 50 річного чоловіка за фактом вчинення домашнього насильства щодо батька (ст. 126-1 Кримінального кодексу України).

Про це повідомляє пресслужба прокуратури Вінницької області.

Установлено, що кривдник проживав спільно із своїми батьком та матір’ю. Син умисно, систематично вчиняв по відношенню до батька фізичне та психологічне насильство, яке виражалось у словесних образах, нецензурних лайках, приниженнях, штовханині, погрозах нанесення шкоди здоров’ю шляхом заподіяння йому тілесних ушкоджень та погрозах фізичною розправою над ним, які завдали шкоди здоров'ю останнього та призвели до погіршення якості його життя, періодично виникаючих емоційних переживань негативного спектру.

Крім того установлено, що чоловік неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності за ст. 173-2 КУпАП за вчинення домашнього насильства. Відносно нього працівниками поліції виносився терміновий заборонний припис, яким заборонено в будь-який спосіб контактувати з постраждалою особою. Однак, ігноруючи вимоги заборонного припису, чоловік продовжував вчиняти домашнє насильство відносно батька, що і стало підставою звернення останнього до правоохоронних органів з відповідною заявою.

Зазначенні обставини повністю доведені у суді стороною обвинувачення.

Суд визнав кривдника винним, у вчинені злочину, передбаченого ст. 126-1 Кримінального кодексу України, – домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного насильства щодо іншої особи, з якою винний перебуває у сімейних відносинах, що призводить до фізичних, психологічних страждань, погіршення якості життя потерпілої особи. Суд призначив кривднику покарання у вигляді 150 годин громадських робіт.

Вінниця.info, фото – ілюстративна

Теги: суд домашнє насильство 
Матеріали по темі