Суспільство

У Вінниці судовий охоронець створив з гіпсу двометрового козака та встановив його біля управління. Фото

21 липня 2021, 09:23

20 липня, біля приміщення Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області, що по вулиці Родіона Скалецького, встановили двометрову статую запорізького козака. З гіпсу її створив співробітник інстанції.

Про це повідомляє Територіальне управління Служби судової охорони у Вінницькій області.

«Козацтво – це гордість української нації. Козаки стали тією силою, яка впродовж століть пильно стояла на сторожі свободи і гідності України як незалежної суверенної держави. Символічно, що скульптура українського воїна, про хоробрість та винахідливість яких ходять легенди, тепер є своєрідним талісманом судових охоронців Вінниччини» - зазначив начальник Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області Євгеній Прудиус.

Для самого автора образ запорозького козака, для якого була «над усе честь і слава, військова справа» уособлює в собівсі ті якості, які мають бути у справжнього захисника України. Адже за часів Запорозької Січі будь-який злочин проти чиєїсь чесності негайно карали. До речі, стіни будівлі Територіального управління також прикрашені його роботами – картинами, виконаними із гіпсу.


Нагадаємо, у Немирові чоловік намагався пронести наркотики на судове засідання.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Територіального управління Служби судової охорони у Вінницькій області.

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця судовий охоронець статуя козак 
Матеріали по темі