Суспільство

У Вінниці сусіди врятували батька і доньку, які провалились під кригу, катаючись на ковзанах

19 січня 2021, 14:08

В неділю, 17 січня у Вінниці на П’ятничанах трапився нещасний випадок з чоловіком і дівчиною. Катаючись на ковзанах по озеру, чоловік провалився під кригу, а за ним і дівчина. Врятували людей ще до приїзду бійців Служби порятунку випадкові свідки – мешканці будинку поруч з озером. Юлія Андріяш з вікна своєї кухні побачила, що люди опинились у воді і покликала на допомогу чоловіка та друзів, які приїхали до них погостити з Одеси.

«На той час у нас в гостях були наші друзі з Одеси. Я була на кухні. В нас вікно з кухні виходить на озеро. Я ще кажу: дивіться, люди катаються на ковзанах… І тут вже люди провалились під кригу. Наші чоловіки чистили сніг на вулиці. Я відразу вибігла, сказала, що люди у воді. Вони швиденько сіли в авто і поїхали до них, а я викликала Службу порятунку та «швидку», - розповідає Вінниця.info Юлія.

З’ясувалось, що на ковзанах катались батько з донькою.

«Все відбувалось в лічені хвилини. Слава Богу, що вчасно побачили цих людей і швидко зорієнтувались. Чоловіки прибігли на місце. На березі були сліди від води, бо озеро на той час добре не замерзло. Це було в неділю. Мороз був не сильний, снігом присипало, ще й підводні течії є… Чоловіки зрозуміли що просто йти на лід небезпечно. Тоді з будівництва, яке поруч, вони взяли піддони і почали на цих піддонах потихенько підбиратись до людей. В цей час вийшла наша сусідка, яка побачила що відбувається, в неї попросили мотузку. Мотузки не було. Наша кума Тетяна Мордванюк швидко зорієнтувалась і знайшла в сусідки кабель-«переноску». Закинули його хлопцям. Наш кум з Одеси має морську освіту, він зробив петлю і закинув її дівчині під руки. Люди були притомні, але вони вже були виснажені. Почали тягнути. Витягнули першою дівчину, а батько вчепися вже їй за ковзани і вибрався слід за нею.

Потім з’ясувалось, що це наші сусіди. Ми просто живемо недавно в цьому районі, тому ще не всіх знаємо», – каже Юлія Андріяш.

В ГУ ДСНС Вінниця.info повідомили, що інформація про людей, які провалились під кригу на озері по вулиці Ольги Кобилянської надійшла до Служби порятунку 17 січня о 13.56 годині. Направили підрозділ. По прибуттю на місце події, рятувальники встановили, що людей врятували свідки події.

Фото з місця події


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, відео Юлії Андріяш

Теги: врятували людей провалились під кригу Вінниця 
Матеріали по темі