Суспільство

У Вінниці тестують новий земснаряд, придбаний за 6 мільйонів. Фото

16 травня 2019, 11:43

У Вінниці почали тестувати новий земснаряд, потужністю 800 кубів в час. Коштує він 6 мільйонів гривень, придбаний за кошти обласного бюджету.

Про це повідомили на сторінці Вінницяоблводоканал.

Земснаряд виготовлено за спецзамовленням, її потужність 840-800 кубів в час, по твердому ґрунті – 40 кубів в час. Глибина, яку бере земснаряд, складає до 14 метрів, якщо гідророзмиву, а якщо з допомогою фризи – 11 метрів. Запустять на воду земснаряд 22 квітня, а чистити річку почнуть від Водоканалу до Сабарова, після завершення нерестового періоду.

«В цьому році плануємо провести розчистку Південного Бугу в смт Стрижавка та за його межами, довжиною 7,7 км. В межах м. Вінниці - 9 км. Розчистка річки поминатиметься з верхньої точки при вході річки Південний Буг в Хмільницькому районі. Такі три проекти сьогодні проходять оцінку впливу на довкілля. Завершуються експертизи. Будемо проводити тендери для проведення робіт. Земснаряд, який купили, буде проводити випробувальні роботи і після нерестового періоду, який закінчується 15 червня приступимо до робіт», - повідомив Микола Ткачук, керівник департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Вінницької ОДА.

Вінниця.info, фото Вінницяоблводоканал

Теги: Вінницяоблводоканал земснаряд розчистка 
Матеріали по темі