Місто

У Вінниці тестують систему розпізнавання людей, які потрапляють у відеокамери, встановлені по місту

13 липня 2020, 10:21

У Ситуаційному центрі Вінниці тестують технологію розпізнавання людей за статтю, зростом, одягом, щоб поліція могла швидше знайти підозрюваних і розшукати зниклих осіб.

Про це йдеться в дописі мера Вінниці Сергія Моргунова на «Фейсбук».

«Чергова новація у нашому Ситуаційному центрі. Тестуємо технологію розпізнавання осіб на базі штучного інтелекту. Це допоможе правоохоронцям знаходити зниклих людей та підозрюваних у злочинах. Програма може аналізувати відео з камер спостереження за визначеними параметрами: стать, зріст, колір одягу тощо.

Нагадаю, що раніше ми впровадили систему автоматичного розпізнавання номерів та типу автомобілів. Завдяки цьому, зокрема, вінницькі патрульні мають одні з кращих в країні показників розшуку авто, що зникли з місця ДТП. Також є можливість ідентифікувати водний транспорт та оперативно реагувати на порушення.

Вінниця має бути безпечним містом, це важливо для кожного мешканця. Для нас пріоритетно розбудовувати систему «Безпечне місто» комплексно та із застосуванням інновацій», - зазначено в дописі.

Нагадаємо, в 2018 році у Вінниці створили Ситуаційний центр, до якого зводиться інформація із 600 камер відеонагляду, які встановлені по місту.

Вінниця.info, фото - зі сторінки С. Моргунова

Теги: камери відеонагляд Вінниця 
Матеріали по темі