Спорт

У Вінниці тренування з хокею і фігурного катання будуть проводити в «Мегамоллі»

6 березня 2020, 13:12

5 березня вихованці дитячого хокейного клубу «Патріот» провели перші тренування на базі катка «Льодова арена» в ТРЦ «Мегамолл».

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

На ковзанці в «Льодовій арені» (ТРЦ Мегамолл» вул. 600 –річчя 17) відтепер будуть проводити тренування з хокею з шайбою та фігурного катання. Заняття дитячого хокейного клубу в березні будуть проходити по буднях з 18:00, а у квітні – з 17:00. Такий графік погоджено з адміністрацією ковзанки.

Каток відповідає європейським стандартам якості, діти різних вікових груп тренуватимуться у комфортних умовах. Раніше спортсмени використовували ковзанку «Льодового клубу», який припинив свою роботу.

Голова комітету по фізичній культурі і спорту міської ради Сергій Краєвський зазначає: «Важливо, що дитячому хокею у Вінниці бути. Тренування відновлені. Готуємось до чергового етапу чемпіонату України серед юнаків. Нагадаю, що цього року на фінансову підтримку хокейного клубу «Патріот», де займається близько 80 дітей, міська рада передбачила майже 1 млн грн – для того, щоб клуб міг орендувати лід і мати повноцінні фахові тренування. Також 200 тис. грн на свій розвиток отримала секція фігурного катання, цим видом спорту займаються близько 30 юних вінничан. І будемо виходити з пропозицією до депутатів міської ради збільшити підтримку цих зимових видів спорту».

Льодова арена призначена для проведення спортивних змагань з хокею з шайбою і фігурного катання будь-якого рівня, для масового катання та інших заходів. Облаштовані дві обладнані роздягальні, санвузол, медпункт. На льоду одночасно можуть кататися понад 200 чоловік, а трибуни вміщають близько 550 глядачів.

Раніше ми писали, що у Центральному парку закривають «Льодовий клуб». Чому місто не погоджується його купити.


Вiнниця.info, фото - з сайту ВМР

Теги: змагання спорт Льодова арена хокей 
Матеріали по темі