Місто

У Вінниці триває реконструкція на перехресті Острозького та Довженка. Рух для транспорту перекрили на двох вулицях

14 вересня 2020, 16:04

У Вінниці триває реконструкція перехрестя вулиць Острозького та Довженка. Тут облаштують три підвищені пішохідні переходи з освітленням. У межах перехрестя будуть нові тротуари та дорожнє покриття. Також планується покращать стан зелених зон. Поки тривають роботи, до 22:00 21 вересня буде повністю перекрито рух транспорту по вулиці Острозького в обох напрямках на ділянці від вулиці Замостянської до вулиці Тімірязєва та по вулиці Довженка на ділянці від проспекту Коцюбинського до вулиці Острозького.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, основною метою проекту є створення комфортних та безпечних умов переходу вулиці Острозького, яким користується багато людей. Крім жителів мікрорайону це й учні школи №32, що розташована поблизу, вихованці дитячого садочку №27 та їхні батьки. А також – студенти Вінницького державного педагогічного університету імені М. Коцюбинського, які прямують з гуртожитку до навчальних корпусів.

Для підвищення безпеки як пішоходів, так і водіїв у рамках проекту на перехресті вул. Острозького та Довженка облаштують три підвищені переходи. Біля них змонтують нові опори з ЛЕД-світильниками. Буде заасфальтовано тротуари та дорожнє покриття у межах перехрестя, нанесено дорожню розмітку та будуть встановлені нові знаки. Покращать стан зелених зон.

Нагадаємо, раніше на вулиці Острозького вже перекривали рух транспорту на початку серпня.

Проект щодо створення зони безпеки й комфорту на перехресті вулиць Острозького та Довженка став одним з переможців конкурсу «Бюджет громадських ініціатив». Вартість проекту оцінили в 1 мільйон гривень.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради, скріншот мапи – з Google Maps

Теги: Бюджет громадських ініціатив Острозького Довженка реконструкція 
Матеріали по темі