Місто

У Вінниці триває реконструкція Палацу дітей та юнацтва. На сьогодні будівельники облаштовують покрівлю

12 жовтня 2020, 09:45

У Вінниці реконструюють Палац дітей та юнацтва, що розташований на Хмельницькому шосе, 22. Станом на сьогодні будівельники облаштовують покрівлю над спортивним та актовим залами. В майбутньому утеплюватимуть фасад, відремонтують вхід та облаштують пандус.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці міського голови Сергія Моргунова.

«У вересні нашому Вінницькому Палацу дітей та юнацтва виповнилося 85 років! Це один з найбільших і найкращих позашкільних закладів України. І важливо, щоб умови для вихованців були комфортними. Для цього влітку розпочали комплексну термомодернізацію закладу.

Заклад будуть утеплювати поетапно. Будівлі на Хмельницькому шосе, де він зараз розташований, вже півстоліття. Спершу передбачено замінити дах. Зараз будівельники влаштовують покрівлю над спортзалом та актовим залом. Оновлюють і характерний купол.

Наступним етапом буде утеплення фасаду, також замінять на сучасні енергозберігаючі вікна та двері. У результаті очікуємо, що тепловтрати зменшаться у півтора рази. Відремонтують також центральний вхід та облаштують пандус.

Упевнений, що цю новину з радістю сприйняли і педагогічний колектив Палацу, і багато вінницьких родин, чиї дітки тут займаються. А сьогодні – це 5 тисяч юних вінничан», – йдеться в дописі на сторінці міського голови.

Нагадаємо, що в березні у департаменті капітального будівництва оголосили тендер на проведення реконструкції будівлі комунального закладу «Палац дітей та юнацтва», що на Хмельницькому шосе, 22. Очікувана вартість всіх робіт становила 26 мільйонів 677 тисяч гривень. Остаточна вартість ‒ 18 мільйонів 464 тисячі гривень.

У вересня 2018-го року біля Палацу дітей та юнацтва відкрили сучасне поле для футболу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі - https://t.me/vinnitsa_info .

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки Сергія Моргунова

Теги: Палац дітей та юнацтва реконструкція утеплення Моргунов 
Матеріали по темі