Місто

У Вінниці триває ремонт тротуарів. Фото

28 жовтня 2020, 09:37

У Вінниці впродовж року відремонтували 1650 квадратних метрів тротуарів по Немирівському шосе на ділянці від вулиці Чехова до вулиці Максима Шимка. Також нещодавно закінчили ремонт пішохідної частини по вулиці Некрасова. Тут роботи виконали на ділянці від вулиці Янгеля до вулиці Стрілецької – заасфальтували 1187 метрів квадратних. Зараз в рамках комплексного ремонту доріг облаштовують тротуари по вулиці Гальчевського, також передбачені тротуари по вулиці Енергетичній, де будують нову дорогу.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міської ради.

Як йдеться в повідомленні, протягом року у Вінниці в переважній більшості виконують поточний ремонт доріг та тротуарів, оскільки епідемія коронавірусу внесла свої корективи у попередні плани, і видатки на капітальні ремонти були значно скорочені.

З початку року у Вінниці виконали поточний ремонт тротуарів на ділянках 20 вулиць, загалом – постелили більше трьох тисяч квадратних метрів асфальту. Серед іншого, тротуари відремонтували на ділянках вулиць Лебединського, Сергія Зулінського, Симона Петлюри, Аграрної, проїзду Пирогова, Первозванного тощо. Під час виконання ремонтних робіт тротуарів облаштували 72 пандуси.

Також в цьому році тротуари з'явились в рамках комплексного будівництва доріг. Нещодавно роботи завершились по вулиці Гонти, де окрім проїжджої частини було побудовано новий тротуар та велодоріжку.

Наразі триває капремонт вулиці Гальчевського – у комплексі разом із дорогою ремонтують й тротуари.

Також будується нова дорога по вулиці Енергетичній, де також передбачені тротуари.


Нагадаємо, у Вінниці почали ремонт дороги на Старому місті.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з сайту міськради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дороги ремонт Вінниця тротуари 
Матеріали по темі