Суспільство

У Вінниці в 26-й школі замість уроків фізкультури проводять заняття з бойового гопака і зумби

24 вересня 2020, 16:47

Замість уроків фізкультури – заняття з самооборони, бойового гопака та зумби. Такий проект організували у вінницькій школі №26. Такі уроки будуть проводити в школі протягом всього навчального року.

Про це пише Суспільне Вінниця.

Заступниця директора навчального закладу Наталя Фасоля розповідає, дітям вирішили урізноманітнити класичні заняття з фізкультури. Для цього закупили інвентар, зокрема, м’ячі, обручі та скакалки. Гроші на це отримали від міністерства закордонних справ Чеської Республіки.

Шестикласники на уроці фізкультури танцюють. Танцювати зумбу підлітків навчає інструкторка Діана Лапчевська. Говорить, тренеркою працює понад 10 років. У школі викладає вперше.

Самообороні старшокласників безоплатно навчає тренер зі змішаних єдиноборств Ігор Дишливенко.

«На уроці фізкультури діти можуть щось робити, щось не робити. А тут вони будуть працювати в будь-якому випадку, тому що це для хлопців, їм цікаво, вони повинні знати прийоми самозахисту», — каже Ігор Дишленко.

На одному з майданчику займаються третьокласники. Для них проводять заняття з бойового гопака. Тренер Руслан Дмитренко говорить: бойові мистецтва розвивають дітей не лише фізично, а й духовно.


Вінниця.info

Теги: фізкультура 26 школа зумба бойовий гопак 
Матеріали по темі